ALWAYS ON THE RUN – Colour Frenzy!

Już za dzieciaka marzyliśmy o słonecznej Australii, gdzie praktycznie przez cały rok mieszkańcy cieszą się klimatycznym ciepełkiem. Właśnie dla obchodów wiosny i lata powstała najnowsza kolekcja marki, której jeszcze u nas nie było. Marki, za którą stoi Tomasz Dorawa – człowiek z Polski, mieszkający na co dzień we wspomnianym wcześniej „kraju kangurów”.

ALWAYS ON THE RUN (AOTR) to brand, którego założyciel postanowił sobie za zadanie żyć i robić to, co się kocha – Zawsze jest coś do zrobienia, zawsze jest gdzieś iść, zawsze są nowe pomysły i inspiracje do odkrycia, jesteśmy zawsze w biegu, aby je znaleźć. 

Korzenie marki sięgają pasji założyciela, które towarzyszą mu od samego początku. Snowboarding, skateboarding oraz podróżowanie po całym świecie są inspiracją do powstawania ręcznie szytych ubrań, dopieszczanych przy pomocy starych maszyn do sitodruku, odnalezionych na jednej z hal przemysłowych. Projekty są więc unikatowe i oryginalne – nikt poza właścicielem nie będzie miał na przykład takiej samej koszulki.

Właśnie pojawiła się najnowsza kolekcja marki, czyli Colour Frenzy. Do lepszej promocji produktów powstał videolookbook oraz krótka, zajawkowa sesja zdjęciowa. Najnowsze propozycje to głównie koszulki, uzupełnione czapkami do kompletów. Mamy zarówno t-shirty klasyczne jak i przedłużane, w których nadruk przewodni jest dodatkowo wyeksponowany.

Propozycje zdecydowanie na ciepłe dni więc zwłaszcza dla localsów z Australii. Świstaki jednak sprzedały nam cynk, że Tomek niedługo zagości do Polski i kto wie – może już niedługo ubrania będą do wyhaczenia również w naszym kraju. Zainteresowanych zapraszamy już teraz na oficjalną stronę ALWAYS ON THE RUN.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *