URBAN VIBE – POLSKI STREETWEAR W STOLICY!

Wraz z rozwojem polskiego streetwear’u możemy zauważyć co raz więcej zajawkowych miejscówek z nim związanych, które pojawiają się na polskiej mapie w zawrotnym tempie. Czy Warszawa jest również stolicą polskiej branży modowej? Tego nie wiemy, ale dzięki takim miejscom jak URBAN VIBE, na pewno wyrasta na miasto, które będzie odgrywać co raz większą rolę w jej rozwoju. Przeczytajcie krótką lekturę, a dowiecie się jak pompuje zajawkę ekipa z Nowogrodzkiej 18.

URBAN VIBE to stosunkowo młoda miejscówka (założona w 2015 roku), powstała z inicjatywy ludzi od zawsze związanych z polskim streerwearem. Swoje doświadczenie zebrane przez lata działalności na rzecz ukochanej zajawki, postanowili przekuć w Streetwear Store z prawdziwego zdarzenia, wychodząc na przeciw wymaganiom nawet najbardziej wybrednym koneserom stylu. By tego dokonać, założyciele obrali konkretną strategię, a mianowicie mocne ukierunkowanie na polski streetwear.

Jak na miejsce, w którym zadowolenie Klientów jest sprawą najważniejszą, selekcją ubrań dostępnych w ofercie, zajmują się prawdziwi fachowcy, którzy zawsze chętnie udzielają porad dotyczących zakupu. Dzięki ich sugestiom macie do wyboru między innymi takie polskie marki jak THE HIVE (proszę Państwa, kolekcja fall/winter 2016 już jest!), MESMERIK, AMOKRUN, BACKYARD CARTEL, GRUO, JUNGMOB, czy ORTIZ.

Sklepowe półki wypełniają się jednak cały czas nowym towarem więc można spodziewać się kolejnych brandów, których pojawienie się nie może Wam umknąć. By być na bieżąco z działalnością sklepu, zachęcamy Was już teraz do polubienia oficjalnego profilu URBAN VIBE oraz sprawdzenia ich strony internetowej, na której również można wyhaczyć kilka naprawdę mocnych pozycji.

Przeczytaj również

POLSKI STREERWEAR W SUPERSKLEPIE MA SIĘ CO RAZ LEPIEJ!

czytaj dalej

VALIUM ONE – jesteś obserwowany

czytaj dalej

PHENOTYPE – JEST „GRZECZNIE”, ALE NIE TYLKO!

czytaj dalej

POLSKI STREETWEAR W SUPERSKLEPIE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *