JELONEK WEAR – American deer

Co prawda marka JELONEK WEAR miała swój debiut na początku roku (kwiecień 2015), ale na naszej stronie możecie o niej poczytać po raz pierwszy. Mimo, że to już trzecia kolekcja, to u nas jeszcze w dziale NOWE MARKI. Jednak sądząc po nowych propozycjach, brand powinien zagościć już na stałe zarówno na Poldonie, jak i w całym polskim streetwearze.

American deer, czyli najnowsze ubrania, których żywe kolory są mocnym nawiązaniem do barw, znanych nam choćby z amerykańskiej flagi. Propozycje na sezon jesienny to ciepłe bluzy z kapturem, koszule, koszulki, a nawet sukienki i spódnice. Asortyment mamy więc zróżnicowany i przeznaczony zarówno dla Pań, jak i Panów.

Jak i w poprzednich kolekcjach, tak i w American deer, głównym bohaterem jest jelonek. Brakuje go chyba tylko na koszuli w czarno-białą kratę, której kieszenie na piersi są bardzo ciekawie wkomponowane w całość.

Na stronie JELONEK WEAR znajdziecie już wszystkie najnowsze produkty, a dodatkowo sprawdźcie też właśnie dodane czapki JO22 w trzech wariantach kolorystycznych.

Przeczytaj również

WE PEACE IT APPAREL – Podobno nic dwa razy się nie zdarza

czytaj dalej

MASS DENIM LOOKBOOK BLAKK FW’15

czytaj dalej

PROSTO FW 15/16

czytaj dalej

Paris+Hendzel – W O N D E R L A N D Autumn/Winter ’15/16

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *