BUSTAGRIP na jesień/zimę 2021!

Powiedzieć o marce Bustagrip „gimbynieznajo” to nic nie powiedzieć. Kto by bowiem pomyślał, że historia marki Bustagrip sięga aż 1997 roku. Dzisiaj, 24 lata później, prezentujemy Wam najnowszą kolekcję na jesień/zimę 2021!

BUSTAGRIP to ceniony za wysoką jakość produktów producent, który specjalizuje się w butach jesienno-zimowych. Flagowymi modelami są klasyczne zimowe obuwie za kostkę na wzór traperów Timberlanda, ale nie zapomniano także o fanach sportowego stylu. W najnowszej kolekcji jeszcze mocniej uderzono w tę stronę, co można zobaczyć na poniższych zdjęciach.

Każda kolekcja marki spotyka się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a zastosowane technologie sprawiają, że buty zapewniają maksimum komfortu nawet w największy śnieg i mróz.

Najnowsze propozycje to pięć modeli butów – Cruiser, Jogger, Hush, Buster, Outback oraz Vandal, których uzupełnieniem jest klasyczna beanie w kilku wersjach kolorystycznych i beanie Sailor. Każda z par dodatkowo dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych, co sprawia, że oferta jest bardzo szeroka. Największe spektrum to but Cruiser – w sprzedaży aż w sześciu różnych konfiguracji.

Całość dostępna na bustagrip.com.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *