U=CITY by Zulu Kuki

Człowieka „ukrywającego się” pod pseudonimem ZULU KUKI, mogliście poznać między innymi w naszym wywiadzie, który już jakiś czas temu ukazał się na łamach Poldona (do sprawdzenia tutaj). Jak wielu z Was zapewne wie, jest to człowiek, który nie ogranicza się do jednej aktywności, a na długiej liście zainteresowań i eksperymentów jest także projektowanie.

Już podczas naszej rozmowy Zulu Kuki rozkminiał co raz większe i bardziej efektowne projekty. Tym razem po raz kolejny udało się mu nas zaskoczyć i z dnia na dzień ukazała się jego najnowsza kolekcja, która jest zwrotem w kierunku ludzi, jako kreatywnej, ale także i nieodłącznej części życia miejskiego.

Poznajcie zatem kombinację odzieży zatytułowana „U=CITY”, stworzoną specjalnie dla sklepu UrbanCity. Jest to połączenie prostych form z mniej standardowymi rozwiązaniami. W skład kolekcji wchodzą trzy koszulki, crewneck, bluza z kapturem oraz spodnie cargo, umożliwiające odpinanie
bocznej kieszeni. Na potrzeby lookbooka powstał także custom kultowych adidas NMD w
jednym z kolorów kolekcji.

Każdy z projektów miesza w sobie minimalistyczne grafiki z prostymi cięciami. Nieregularne kompozycje i przełamanie symetrii jest metaforą dla energii twórczej miasta. Dlatego też lookbook powstał w sztokholmskim metro, którego najbardziej charakterystyczną cechą jest to, że każda ze stacji została pomalowana przez innych artystów, dając tym samym unikalną galerię sztuki. Galerię, której odwiedziny są wkomponowane w życie codzienne społeczeństwa.

Zdjęcia wykonał Michał Chojnacki. Za wideo odpowiada Damian Denis. Muzykę do filmu stworzył Gsense.

Mocno limitowana kolekcja jest dostępna ekskluzywnie w sklepie urbancity.pl.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *