Nervous Strong Company Lookbook Spring’17

O ile w deskorolce NERVOUS to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, to naszym zdaniem najlepsze czasy w polskim streetwearze jeszcze przed nią. Mamy nadzieję, że również za naszym pośrednictwem uda się dotrzeć do jeszcze większej rzeszy odbiorców, bo ten brand jest naprawdę godny uwagi! Wystarczy zapoznać się z najnowszym lookbookiem, by przekonać się, jak dobre rzeczy przygotowano choćby na nowy sezon.

Kolekcje Nervousa od zawsze były konkretne i obejmowały szeroki asortyment – od akcesoriów typu paski, po grube hoodie, czy kurtki. Nie inaczej jest tym razem, czyli w przypadku Spring’17, w której znajdziemy legendarne już polyesterowe portfele w dwunastu różnych wzorach. Jeszcze cięższy wybór będzie miał ten, kto zdecyduje się na któryś z ponad dwudziestu parcianych pasków.

W lookbooku znaleźć można jednak przede wszystkim bluzy – z kapturem (zapinane na zamek i klasyczne hoodie) oraz crewnecki w czerni i odcieniach szarego. Mocnym akcentem są od zawsze obecne w kolekcjach marki longsleeve, które dostępne są również w wersji dla kobiet. Oczywiście na cieplejsze dni nie mogło zabraknąć koszulek z krótkim rękawem i czapeczek z daszkiem. Zwieńczeniem kolekcji są niezniszczalne joggery w siedmiu różnych modelach.

Nowości oraz dla zainteresowanych kilka nowych, kompletnych deskorolek, znajdziecie w oficjalnym sklepie marki NERVOUS.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Przygotuj się na jesień z marką Nervous!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *