ENCLAVA DROP 2/3 – Polish Tartan

Doskonale pamiętamy początki marki Enclava, która ujęła nas swoim oryginalnym pomysłem na odzież. Dla tych, którzy nie sięgają pamięcią tak daleko lub po prostu nie mieli styczności z tym brandem, przypominamy, że to Polska marka premium, zrodzona na stadionowych trybunach. Dzisiaj przedstawiamy kolejny projekt drop 2/3, czyli Polish Tartan.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o pierwszym dropie, a dzisiaj mamy okazję przedstawić kolejną nowość. Nowa kolekcja to poszerzenie asortymentu dostępnego w ramach sztandarowej linii Enclava, czyli produktów wykończonych kratą Polish Tartan. Skąd nazwa? Z wyjaśnieniem spieszą założyciele marki:

Polish Tartan to ponadczasowa linia produktów, które zostały wykończone charakterystycznym niebiesko-biało-czerwonym tartanem. „Polish” to oficjalny, polski wzór tartanu, który został ujęty w Szkockim Rejestrze Tartanów pod numerem 3156 jako kombinacja polskich i szkockich barw narodowych

Team Enclava

W ofercie przede wszystkim spora ilość koszulek i bluz w różnych wariantach. Charakterystyczny niebiesko-biało-czerwony tartan, pojawia się zarówno jako dodatek, jak i motyw przewodni. Kolekcja jest zatem skrojona zarówno pod fanów minimalizmu, jak i osób lubiących odważniejsze wzornictwo.

Poniżej kilka zdjęć z kolekcji, a całość znaleźć można w oficjalnym sklepie Enclava.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *