ENCLAVA – NOWA MARKA Z CHARAKTEREM!

Enclava to nowa marka, której główną inspiracją jest kultura casual wywodząca się z brytyjskich stadionów lat 80-90. Brand IDEALNIE WPASOWUJĄCY się w trwające mistrzostwa świata, ale nie tylko. Czy się przyjmie u nas?

Jeżeli oglądaliście jeden z najsłynniejszych filmów z kibicami piłkarskimi w roli głównej – Hooligans – to na pewno kojarzycie stylówki aktorów. Połączenie klasycznej sportowej mody męskiej z kulturą casual już wtedy prezentowało się niezwykle stylowo. Tym bardziej cieszy fakt, że z początkiem roku w Polsce pojawiła się marka, która postanowiła wykorzystać lukę na rynku i zostać alternatywą dla przemijających trendów.
Na stronie producenta możemy przeczytać, że ubrania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. O tym ciężko nam pisać, ale zapewniamy, że jak tylko wyhaczymy jakiś produkt – damy Wam znać. Nie sposób jednak nie zgodzić się z twierdzeniem, że ubrania Enclavy, pozwalają w subtelny sposób podkreślić swoją przynależność. Z resztą polecamy Wam już teraz sprawdzić oficjalną stronę marki – KLIK

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

ENCLAVA CREW, czyli drop nr 3 kolekcji Jesień/Zima 2021

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *