ENCLAVA – NOWA MARKA Z CHARAKTEREM!

Enclava to nowa marka, której główną inspiracją jest kultura casual wywodząca się z brytyjskich stadionów lat 80-90. Brand IDEALNIE WPASOWUJĄCY się w trwające mistrzostwa świata, ale nie tylko. Czy się przyjmie u nas?

Jeżeli oglądaliście jeden z najsłynniejszych filmów z kibicami piłkarskimi w roli głównej – Hooligans – to na pewno kojarzycie stylówki aktorów. Połączenie klasycznej sportowej mody męskiej z kulturą casual już wtedy prezentowało się niezwykle stylowo. Tym bardziej cieszy fakt, że z początkiem roku w Polsce pojawiła się marka, która postanowiła wykorzystać lukę na rynku i zostać alternatywą dla przemijających trendów.
Na stronie producenta możemy przeczytać, że ubrania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. O tym ciężko nam pisać, ale zapewniamy, że jak tylko wyhaczymy jakiś produkt – damy Wam znać. Nie sposób jednak nie zgodzić się z twierdzeniem, że ubrania Enclavy, pozwalają w subtelny sposób podkreślić swoją przynależność. Z resztą polecamy Wam już teraz sprawdzić oficjalną stronę marki – KLIK

Przeczytaj również

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

czytaj dalej

WIOSNA/LATO ’20 od Femi Stories

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *