Diamante // Kolekcja Basic

Sezon jesienno-zimowy w Diamante to duży zwrot w stronę ubrań Basic. Jak informuje sam brand – postanowiliśmy wykorzystać liczne opinie o tym, że nasze ubrania są świetne jakościowo i wiszą w szafach po kilka lat. Dostajemy mnóstwo wiadomości od fanów z wzorami sprzed 5 lat, które wyglądają jak nowe.

W związku z tym powstała kolekcja kilku bluz, które mają odpowiedzieć na zapotrzebowanie na świetną jakościowo i nierzucającą się w oczy odzież. Bluzy posiadają autorskie rozwiązania, jak chociażby dodatkowa kieszeń w kangurce na smartfon, czy klucze. Na uwagę zasługuje także ukryta kieszonka w ściągaczu, którą można wykorzystać na wiele sposobów.

Obecnie dostępne kolory to czarny, bordowy, czerwony, szary melanż, grafitowy, różowy, pomarańczowy, a także ogłoszony chwilę temu kolor roku – koralowy! Wkrótce marka zapowiada nowe kolory jak biały, butelkowy, niebieski czy fiolet. W planach są także nowe kroje z autorskimi rozwiązaniami, gdzie najważniejsza jest trwałość, jakość i funkcjonalność.

Wszystkie ubrania uszyte są w Polsce, a małej szwalni, co sprawia że Diamante może kontrolować każdy etap produkcji.

Bluzy sprawdzisz POD TYM LINKIEM.

Prezentowane zdjęcia są autorstwa Damiana Steporowskiego, Michała Chojnackiego i Mateusza Zaborskiego, dlatego że Diamante zależało na trzech różnych wizjach tego samego tematu. Zrobiono je w Warszawie, Dubaju i polskich górach. Jest ciekawie!

Przeczytaj również

DIAMANTE X ALLEGRO

czytaj dalej

DIAMANTE Z NOWYMI RZECZAMI!

czytaj dalej

Diamante x Dope D.O.D

czytaj dalej

Hot Sauce by Magdalencja!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *