GRUO – niezależny projekt odzieżowo – ilustracyjny!

Na polskim rynku przewinęło się już naprawdę wiele marek. Co raz trudniej się wybić, pokazać szerszej publiczności, a przede wszystkim być w swoich działaniach oryginalnym. Na szczęście wciąż są ludzie, którzy mają pomysł na siebie. Dzisiaj przedstawiamy efekt realizacji swoich pasji, skupionych wokół projektowania graficznego i ilustracji. Przedstawiamy nową markę u nas – GRUO.

Jak mówią o marce jej założyciele, „GRUO to nasz sposób na wolność i funkcjonowanie we współczesnym świecie. To tutaj bez żadnego skrępowania możemy realizować swoje pasje, które skupione są wokół projektowania graficznego i ilustracji.”. 

Zebrane doświadczenie znalazło swoje ujście w pełni niezależnym projekcie, nastawionym na
połączeniu dwóch zajawek – odzieży i grafiki. Synteza tych dwóch dziedzin widoczna jest już na pierwszy rzut oka na premierową kolekcję. Crewnecki, snapbacki, t-shirty oraz akcesoria są minimalistycznymi propozycjami z dodatkiem ilustracji, np. jako kieszonka na piersi. Ubrania są dostępne zarówno w klasycznej czerni i bieli, ale także mamy zieloną bluzę oraz szary i czerwony t-shirt z grafiką na piersi.

Warto dodać, że przy wytwarzaniu materiałów, GRUO współpracuje z małymi zakładami rzemieślniczymi – krawieckimi i drukarskimi. Dla autorów ważne jest bowiem utrzymanie projektu w ryzach oraz ochrona marki przed masowym wyrobnictwem.

Za lookbook marki odpowiada muralista i vlakatowiec – Someart. Sesja została zrealizowana w pracowni ceramiki i typografi Hadaki / Regular Type.

 

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *