FLATROCK – Lookbook wiosna 2014!

Mocne debiuty to to, co ekipa Poldona lubi najbardziej! Nie inaczej jest w przypadku marki FLATROCK, która właśnie wypuściła do sieci swojego lookbook’a. Wydany w postaci zdjęć, specjalnie na wiosnę 2014 – naprawdę nam się podoba!

Na zdjęciach zobaczycie pierwsze produkty, które można już zamawiać na oficjalnym profilu marki. Kolekcja składa się z wiosennej kurtki lekko ocieplanej w dwóch kolorach, koszul (granatowa i szara), kurtki varsity, moro jacket, a także kamizelki w ten sam wzór oraz trzech klasycznych bluz bez kaptura. Wszystkie propozycje w stonowanych kolorach, bardzo dobrych skrojeniach, a także z mocnym akcentem na wykonanie o czym redakcja mogła się przekonać sprawdzając Flatrock na żywo.

O ile varsity jest dla nas chyba za mocne, to na pewno znajdzie swoich odbiorców wśród fanów dobrego streetwear’u. Nam w oko wpadła za to kurtka moro, która jest swego rodzaju połączeniem klastycznego wzoru z eleganckim krojem. Dodatkowo do wiosennych „must have” spokojnie możemy dopisać jedną z koszul. Dla tych, którzy potrzebują czegoś przejściowego – niezastąpiona będzie kamizelka. Jednym słowem -brać!

1 2 3 4 5 7 8 9 10

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *