PHENOTYPE – STAGE 15!

PHENOTYPE to jedna z nielicznych marek, których każdej kolejnej kolekcji jesteśmy pewni. Zawsze w swoim stylu, zawsze na topie. Kiedyś ta marka popłynie na dalekie horyzonty. Nie wierzycie? Sprawdźcie najnowszy Stage 15.

Właśnie dlatego wiosnę lubimy najbardziej – polskie marki streetwearowe wjeżdżają z co raz to ciekawszymi projektami, a nasze ulubione – zachwycają po raz kolejny. Nie inaczej jest w przypadku marki Phenotype, która własnie zaprezentowała swoje nowości. Jak zwykle mocnym elementem kolekcji są spodnie – Paweł to fan sneakers’ów dlatego tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Wśród nowych propozycji mamy zarówno odważniejsze projekty – np. combat cargo strap pants, jak i bardziej klasyczne – czarne dropcrotch lub klasyczne dresy. Generalnie do wyboru aż 10 modeli spodni oraz dodatkowo 3 modele spodenek.

By outfit prezentował się kompletnie, nie mogło zabraknąć bluz oraz koszulek w kolorystyce idealnie pasującej do spodni. Ciekawostką w kolekcji są jednak koszule, które przydadzą się na bardziej formalne spotkania.

Nie sposób obojętnie przejść obok kurtek. Tutaj też jest w czym wybierać, a dodatkowo mamy tutaj „smakowity kąsek” w postaci skórzanej kurtki Ramones Jacket. To naszym zdaniem prawdziwa perełka w kolekcji i dowód na to, że w Phenotype oryginalnych pomysłów nigdy nie za wiele.

Na koniec dodamy tylko, że uzupełnieniem całości są paski w 3 wersjach kolorystycznych.

Kolekcja dostępna online w sklepie PHENOTYPE.

Photography: Damian Denis

Model: Igor Kwiatkowski

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *