PHENOTYPE – STAGE 15!

PHENOTYPE to jedna z nielicznych marek, których każdej kolejnej kolekcji jesteśmy pewni. Zawsze w swoim stylu, zawsze na topie. Kiedyś ta marka popłynie na dalekie horyzonty. Nie wierzycie? Sprawdźcie najnowszy Stage 15.

Właśnie dlatego wiosnę lubimy najbardziej – polskie marki streetwearowe wjeżdżają z co raz to ciekawszymi projektami, a nasze ulubione – zachwycają po raz kolejny. Nie inaczej jest w przypadku marki Phenotype, która własnie zaprezentowała swoje nowości. Jak zwykle mocnym elementem kolekcji są spodnie – Paweł to fan sneakers’ów dlatego tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Wśród nowych propozycji mamy zarówno odważniejsze projekty – np. combat cargo strap pants, jak i bardziej klasyczne – czarne dropcrotch lub klasyczne dresy. Generalnie do wyboru aż 10 modeli spodni oraz dodatkowo 3 modele spodenek.

By outfit prezentował się kompletnie, nie mogło zabraknąć bluz oraz koszulek w kolorystyce idealnie pasującej do spodni. Ciekawostką w kolekcji są jednak koszule, które przydadzą się na bardziej formalne spotkania.

Nie sposób obojętnie przejść obok kurtek. Tutaj też jest w czym wybierać, a dodatkowo mamy tutaj „smakowity kąsek” w postaci skórzanej kurtki Ramones Jacket. To naszym zdaniem prawdziwa perełka w kolekcji i dowód na to, że w Phenotype oryginalnych pomysłów nigdy nie za wiele.

Na koniec dodamy tylko, że uzupełnieniem całości są paski w 3 wersjach kolorystycznych.

Kolekcja dostępna online w sklepie PHENOTYPE.

Photography: Damian Denis

Model: Igor Kwiatkowski

Przeczytaj również

Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

czytaj dalej

Pora na wakacje, pora na nowe letnie wzory i kolory!

czytaj dalej

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

Wielka promocja na 7lecie powstania PHENOTYPE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *