PHENOTYPE – STAGE 15!

PHENOTYPE to jedna z nielicznych marek, których każdej kolejnej kolekcji jesteśmy pewni. Zawsze w swoim stylu, zawsze na topie. Kiedyś ta marka popłynie na dalekie horyzonty. Nie wierzycie? Sprawdźcie najnowszy Stage 15.

Właśnie dlatego wiosnę lubimy najbardziej – polskie marki streetwearowe wjeżdżają z co raz to ciekawszymi projektami, a nasze ulubione – zachwycają po raz kolejny. Nie inaczej jest w przypadku marki Phenotype, która własnie zaprezentowała swoje nowości. Jak zwykle mocnym elementem kolekcji są spodnie – Paweł to fan sneakers’ów dlatego tutaj nie ma miejsca na półśrodki. Wśród nowych propozycji mamy zarówno odważniejsze projekty – np. combat cargo strap pants, jak i bardziej klasyczne – czarne dropcrotch lub klasyczne dresy. Generalnie do wyboru aż 10 modeli spodni oraz dodatkowo 3 modele spodenek.

By outfit prezentował się kompletnie, nie mogło zabraknąć bluz oraz koszulek w kolorystyce idealnie pasującej do spodni. Ciekawostką w kolekcji są jednak koszule, które przydadzą się na bardziej formalne spotkania.

Nie sposób obojętnie przejść obok kurtek. Tutaj też jest w czym wybierać, a dodatkowo mamy tutaj „smakowity kąsek” w postaci skórzanej kurtki Ramones Jacket. To naszym zdaniem prawdziwa perełka w kolekcji i dowód na to, że w Phenotype oryginalnych pomysłów nigdy nie za wiele.

Na koniec dodamy tylko, że uzupełnieniem całości są paski w 3 wersjach kolorystycznych.

Kolekcja dostępna online w sklepie PHENOTYPE.

Photography: Damian Denis

Model: Igor Kwiatkowski

Przeczytaj również

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

Wielka promocja na 7lecie powstania PHENOTYPE!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *