FREAKYLICKS DEDYKOWANA KOBIETOM!

Nasz dział z nowymi markami nie jest w tym roku tak mocno eksploatowany jak to było w poprzednim, 2015. Nie znaczy to jednak, że w polskim streetwearze nie ma miejsca na nowych graczy, co udowadnia nowy brand skupiający się na modzie ulicznej, podkreślający niepokorność, charyzmę i odwagę w kobiecym stylu ubierania. Przedstawiamy Wam FREAKLICKS i ich najnowszą kolekcję

Freakylicks wnosi świeżość w styl ubierania się młodych i niezależnych kobiet żyjących w dużym mieście. Kreuje kobiecy, uliczny styl, dodając pikanterii tradycyjnym rozwiązaniom. Kładzie nacisk na indywidualny i odważny styl, który od razu pozytywnie zostaje zapamiętany, już po pierwszym rzucie oka na poniższe zdjęcia. Akurat marka z nowościami trafiła w sezon wiosenno-letni dlatego większość propozycji jest z krótkim rękawem. Damskie garderoby powiększą się więc w tym roku o kolejne letnie ubrania – bardzo fajnie skrojone, zwiewne koszulki, topy, krótkie spodenki oraz stroje kąpielowe i sukienki.

Oczywiście nie zapomniano również o czymś na chłodniejsze dni – tutaj również dziewczyny będą mieć w czym wybierać. Bluzy, kurtki, a nawet czapki beanie, sprawią, że tej wiosny zaliczycie nie jedno długie wieczorne grillowanie:)

Jak przystało na markę dla płci pięknej, warto zwrócić uwagę na kroje zastosowane w ubraniach oraz kolorystykę, która podkreśla świeżość projektów. Jedną z ciekawszych propozycji, którą można tutaj szerzej opisać jest na przykład hoodie long, czyli szaro-czerwona dresowa sukienka (a może bluza?) w sportowym stylu, której rozcięcie z boku nadaje sensualności, a podwójny kaptur bezdyskusyjny streetowy styl. Swoją drogą, opcja z białą górą byłaby zajebistą propozycją przez zbliżającymi się Mistrzostwami Europy hehe

Panie, jak i również Panów zapraszamy na oficjalną stronę marki FREAKYLICKS po więcej informacji, a przede wszystkim na udane zakupy.

A jeżeli lookbook to dla Was za mało, sprawdźcie dodatkowo kampanię wizerunkową marki! Jest moc!

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *