GDZIE UDAĆ SIĘ NA WAKACJE? 3 INSPIRACJE Z LOOKBOKÓW POLSICH MAREK!

Co prawda połowa wakacji 2020 już za nami, ale sierpień i wrzesień to wciąż bardzo atrakcyjne miesiące na podróż w nieznane. Dzisiaj dzielimy się trzema cudownymi miejscówkami, w których realizowane były lookbooki polskich marek streetwear’owych. Kto wie, być może zainspirują one kogoś do spakowania walizek i wylotu ku przygodzie życia!

Od razu uprzedzamy – w żadnym miejscu nie byliśmy osobiście. Jesteśmy jednak zauroczeni klimatem zdjęć, które zostały wykonane podczas prac nad poszczególnymi lookbook’ami. To także dla nas przede wszystkim inspiracja. Jeżeli któreś z miejsc się spodoba tak, jak nam – zachęcamy do sprawdzenia szczegółów u innych źródeł.

Zaczynamy!

1. Stantorini

Mimo iż od premiery lookbooka marki PROSTO minęło już 3 lata, w naszej pamięci nadal pozostała wspaniała sceneria zdjęć, wykonanych przy okazji promocji kolekcji SS17. Sesja miała miejsce na najsławniejszej greckiej wyspie – Santorini.

Na zdjęciach zobaczyć można m.in. charakterystyczne białe domki z niebieskimi okiennicami i drzwiami oraz kopułowe dachy kościołów. Na horyzoncie zaś bajkowe krajobrazy Cyklad oraz szafirowe morze.

Temperatura na Santorini do końca września spokojnie powyżej 30 stopni dlatego na urlop spokojnie można się udać poza sezonem. Jeżeli ktoś się zdecyduje – nie zapomnijcie o zachodach słońca w tym regionie naprawdę wyjątkowych!

2. Sycylia

Jeżeli szukać melancholijnego, a jednocześnie tętniącego życiem miejsca na wakacje, to zdecydowanie sprawdzą się zakątki słonecznej Sycylii. To tutaj właśnie powstał piękny lookbook SS19 od Femi Stories. Marki, która przyzwyczaiła już swoich fanów do pokazywania różnych zakątków świata.

Nieodkryte wcześniej plaże i przenikliwy szum błękitnego oceanu to jedne z czynników, które rok rocznie przyciągają do Włoch liczne grono turystów. Właśnie w takich miejscach przeżywa się zapadające w pamięci chwile beztroskiej radości.

Palmy, gorące słońce i piaszczyste brzegi oceanów – czegóż chcieć więcej podczas wakacyjnego urlopu? No może chwili oddechu przy lemoniadzie i tradycyjnym posiłku w jednej z urokliwych kawiarni. Kto się skusi?

3. Indonezyjskie wyspy

Jeżeli komuś się marzy podróż pomiędzy surfowymi spotami – zdecydowanie polecamy odwiedzić Indonezję. Są bowiem na naszej planecie miejsca, w których atmosfera wakacji odczuwalna jest przez okrągły rok!

Właśnie w takim klimacie powstał lookbook Turbokolor do kapsułowej kolekcji Maneaters Pack. Dzięki Maksowi Rudnikowi mamy okazję podziwiać w obrazowym skrócie to, co można zobaczyć na miejscu.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *