JBV SS 2019 LOOKBOOK!

prawdziwej marki związanej z poważnym światem modowym chyba u nas jeszcze nie było. cieszymy się, że mamy okazję pokazać wam Jacob Birge Vision, brand który wypuścił właśnie kolekcję bardzo streetwearową. znacie lub nie, ale ten projekt naprawdę warto sprawdzić!

Nowa kolekcja JBV inspirowana jest modą lat 90. Jest to mix streetwearu z modą żołnierska – główną inspiracją kolekcji były uniformy Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA). Nadruk pszczoły w kolekcji jest elementem personalnym i wiąże się z nazwiskiem Bartnik ( Birge ), co w dawnej polszczyźnie oznaczało pszczelarza. Aby pokazać ubrania w ruchu JBV zaprosiło do współpracy tancerza break dance – Artema Kryvde, który jest głównym bohaterem filmu promocyjnego, a także kampanii.

 

Kolory kolekcji: to żółte fluo, czarny, piaskowy i biały, które pojawiają się praktycznie w każdej pozycji – wyjątkiem jest koszula khaki z logo na plecach. Patrząc na kroje spodziewamy się, że krytyków będzie tyle samo, co fanów, ale musimy przyznać, że jest bardzo odważnie. Oversizeowe propozycje z lampasami robią na nas wrażenie i jesteśmy ciekawi Waszego odbioru. Nam szczególnie podoba się kurtka miejska z kieszenią przednią, która będzie dobrze fitować z każdą wiosenną stylizacją!

Zainteresowani? Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego sklepu marki JBV.

Zdjęcia: Piotr Narewski
Modelka: Gabi Papińska
Model: Artem Kryvda
MUA: Beata Krzyzostaniak
Stylizacja: Jacob Birge
Specjalne podziękowania dla Poli Bogdańskiej i Dawida Dumy.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *