NOWA RZECZYWISTOŚĆ WYMAGA NOWEGO PODEJŚCIA!

PROSTO to marka, która nigdy nie bała się odważnych projektów, często z resztą sama będąc pierwszą w Polsce ze swoimi pomysłami! Nie inaczej jest z drop’em ORGANIC, który uszyty jest głównie z organicznej bawełny.

Co raz więcej ludzi uświadamia sobie o tym, że sami niszczymy naszą planetę. Moda na eko dotyczy już prawie każdej dziedziny życia. Nie inaczej jest wśród marek streetwear’owych, gdzie odpowiedzialność zaczyna pukać do naszych szaf co raz częściej. Na przeciw zmianom, wyszła niedawno marka PROSTO, prezentując najnowszy drop sygnowany nazwą Organic. Co mówią sami autorze o zmianach?

„Chcemy być lepsi, odpowiedzialni, chcemy być marką, która uświadamia swoim klientom, co kupują. Wszystkie elementy są wykonane głównie z bawełny organicznej, która w ograniczonym stopniu szkodzi środowisku dzięki zastosowaniu sitodruku na bazie wody, folii z recyklingu i pudełek.”

W kolekcji znaleźć można klasyczne koszulki, krótszą wersję t-shirtu dla kobiet, szorty, a także dwie wersje bluz (z kapturem i bez) dla niej i dla niego. Uzupełnieniem jest zawsze efektowny bucket oraz produkt istotnie ważny w walce z plastikiem – bawełniana torba.

Elementem przewodnim powtarzającym się na większości produktów jest planeta w towarzystwie logo marki, co znakomicie podkreśla podejście PROSTO to tematu środowiska.

Wszystkie produkty są już w oficjalnym sklepie.

Credits: @nesterovich @werushka @studio.aligator @bialymakeup

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *