UNLEASHED – wiosenne wieczory już nie straszne!

Marka UNLEASHED po wypuszczeniu na światło dzienne świetnej parki z wymownym skrótem NNJL (Niebo Nie Jest Limitem) na plecach, nie spuszcza z tonu i ponownie prezentuje nam nowe kurtki. I nie tylko! Tym razem mamy do wyboru trzy kurtki, longsleeve, dwie koszulki oraz bluzę, które wchodzą w skład pierwszych propozycji na wiosnę 2016!

Szczególną uwagę zwróciliśmy na Limitless Windbreaker. Jak się domyślacie – nie bez powodu. W końcu sztuka obojętnie przejść obok neonowej zieleni, której dopełnieniem jest czerń. Według nas ta kurtka świetnie sprawdzi się w wiosenne wieczory zważając na fakt, że wisienką na torcie są odblaskowe elementy – logo NNJL na piersi, pas na plecach oraz na kapturze. Bezpieczeństwo przede wszystkim – pamiętajcie! Z tego co nam wiadomo, kurtki rozchodzą się jak świeże bułeczki więc czym prędzej odwiedzajcie sklep UNLEASHED!

Na koniec możemy Wam zdradzić rąbka tajemnicy – niedługo na naszej stronie pojawi się wywiad z Akinem. Człowiekiem, którego możecie zobaczyć na lookoobku poniżej. Jest na co czekać – to bardzo barwna oraz zajawkowa postać!

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *