Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

Zaczęło się od spełnienia obietnicy – na początku lipca pojawiła się pierwsza wzmianka o nowościach, a mianowicie o wyczekiwanych 5-panelówkach! Później było już tylko bardziej gorąco! I to nie przez upały za oknem, a kolejne zapowiedzi na grupie Phenotype Carriers. Dzisiaj możemy pokazać Wam już kompletną kampanię – Stage 15-2!

„Tyle zajebistych rzeczy, że nie wiem co kupić” – tak wyglądają pierwsze komentarze najnowszej kolekcji Phenotype. I wcale nas to nie dziwi – Paweł jak zwykle wjechał grubo! Swój ulubiony produkt w pastelowym odcieniu można bowiem wybierać spośród aż 52 propozycji (!), na które składają się wspomniane czapki 5-panelowe, bluzy, longsleev’y, szorty, koszulki, torebki na ramię oraz ręczniki.

Co ciekawe – odcienie są tak dobrane, że z powodzeniem można je łączyć w różnych stylizacjach. Jakie kolory mamy do wyboru? Grapefruit, Cinamon, Mint, Strawberry, Blueberry oraz w dwie wersje „combo” – Strawberry i Blueberry Top Tricolored! Jakby tego było mało – 5-panelówki są jeszcze dodatkowo w dwóch białych wersjach i jednej czarnej.

Na pewno warto zwrócić uwagę na wersje Pocket bluz, koszulek i longsleev’ów, które występują tylko w wersji miętowej. Każdy z produktów jest wyposażony w kieszonkę naszytą pod kątem z podłużną patką.

Wszystkie produkty do kupienia TUTAJ.

Credits:
@dou.bled @jakubeye @damiansteporowski @ben17min @kamilairobi @kopabadunkdunk

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *