Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

Zaczęło się od spełnienia obietnicy – na początku lipca pojawiła się pierwsza wzmianka o nowościach, a mianowicie o wyczekiwanych 5-panelówkach! Później było już tylko bardziej gorąco! I to nie przez upały za oknem, a kolejne zapowiedzi na grupie Phenotype Carriers. Dzisiaj możemy pokazać Wam już kompletną kampanię – Stage 15-2!

„Tyle zajebistych rzeczy, że nie wiem co kupić” – tak wyglądają pierwsze komentarze najnowszej kolekcji Phenotype. I wcale nas to nie dziwi – Paweł jak zwykle wjechał grubo! Swój ulubiony produkt w pastelowym odcieniu można bowiem wybierać spośród aż 52 propozycji (!), na które składają się wspomniane czapki 5-panelowe, bluzy, longsleev’y, szorty, koszulki, torebki na ramię oraz ręczniki.

Co ciekawe – odcienie są tak dobrane, że z powodzeniem można je łączyć w różnych stylizacjach. Jakie kolory mamy do wyboru? Grapefruit, Cinamon, Mint, Strawberry, Blueberry oraz w dwie wersje „combo” – Strawberry i Blueberry Top Tricolored! Jakby tego było mało – 5-panelówki są jeszcze dodatkowo w dwóch białych wersjach i jednej czarnej.

Na pewno warto zwrócić uwagę na wersje Pocket bluz, koszulek i longsleev’ów, które występują tylko w wersji miętowej. Każdy z produktów jest wyposażony w kieszonkę naszytą pod kątem z podłużną patką.

Wszystkie produkty do kupienia TUTAJ.

Credits:
@dou.bled @jakubeye @damiansteporowski @ben17min @kamilairobi @kopabadunkdunk

Przeczytaj również

FUTURE FACE rozpoczyna podróż w świecie mody streetwearowej!

czytaj dalej

Nie gdzieś daleko stąd, a właśnie tu!

czytaj dalej

NOWA RZECZYWISTOŚĆ WYMAGA NOWEGO PODEJŚCIA!

czytaj dalej

GDZIE UDAĆ SIĘ NA WAKACJE? 3 INSPIRACJE Z LOOKBOKÓW POLSICH MAREK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *