LET THERE BE GOLD. COLLECTION FALL 2015

 

Świeży splendor. Ubrania z nowej kolekcji LET THERE BE GOLD lawirują z dnia na dzień i robią naprawdę potężną furorę na rynku streetwearowym. Kasia Kotnowska – współzałożycielka Misbhv, która teraz zajmuje się już tylko swoja marką, nie tak dawno otworzyła swój własny sklep internetowy z jej osobistymi tworami i zaprezentowała najnowszą kolekcję.

Jeśli chodzi o klimat aktualnych propozycji dla dziewczyn, to motywem przewodnim są naszywki, które dumnie wracają na salony. Tak właśnie, nie przesłyszeliście się! Niegdyś, za dzieciaka nosiło się je tylko wtedy, kiedy trzeba było załatać dziurę na kolanie/łokciu. Ewentualnie, kiedy to nastała moda na noszenie plecaków z naszywkami lubianych zespołów. Teraz tworzą one elementy ozdobne, nie tylko na tornistrach, ale i na całej reszcie garderoby. Swoją drogą zabawne jak to wszystko się zmienia :)

Wracając – tutaj królują właśnie z czysto-rockowym wydźwiękiem. Złote łańcuchy, palmy, z dyskretnie wplecionym znakiem fabrycznym. Frędzle na czarnej, skórzanej kurtce, której nie powstydziłaby się dziewczyna prawdziwego motocyklisty. Lookbook emanuje aurą dzikiego zachodu. Jednakowoż kolekcja typowo basicowa, nadająca się na co dzień. To właśnie było celem głównym pani Kasi: casualowo, ale jednocześnie ze smakiem.

Coś szczególnie przypadło Wam do gustu? Koniecznie dajcie znać.

Photographer: Mateusz Borecki
Model: Marta Krześniak
Assistant: Maciej Jerzy Walenty

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

2 komentarze

  1. Zabawne straszne hihihihihihijihi! Poldonstore stronę wraz ze zmianą nazwy wrócił do przedszkola!
    Swoją drogą pani Kasia robi robotę!

    1. Ciekawe podejście do tematu:) Ps. Nie zmieniliśmy nazwy, a domenę strony. Stara również funkcjonuje jakby co. Przedszkole? My akurat fajnie wspominamy tamte czasy:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *