MASS DNM – SS18 – KIJÓW LOOKBOOK

Jak pokazują nasze zestawienia podsumowujące zeszły rok, marki hip-hopowe odgrywają w polskim streetwearze bardzo ważną rolę. od lat w czołówce znajduje się mass dnm, który właśnie ruszył z kampanią ss18!

Na samym początku trzeba zaznaczyć, że zdjęcia i video promujące kolekcję, wykonano w Kijowie. Nie bez powodu – to tutaj najlepiej widać kontrast pomiędzy zdewastowanymi stadionami, rdzewiejącymi ogrodzeniami, szarzyzną wielkich blokowisk, a pozłacanymi wieżami cerkwi, czy bijącym luksusem platynowych felg drogich aut. Właśnie dlatego stolica Ukrainy okazała się idealna do zaprezentowania barwnej kolekcji SPRING / SUMMER 2018.

Główną postacią projektu jest Kirill Nekrasov – znany ukraiński tatuator, kreator nowych trendów i osoba niezwykle ceniona w alternatywnych kręgach. Na zdjęciach znaleźć można przede wszystkim bluzy w różnych wariantach – klasyczne z logo, jak i z ciekawymi printami. Nie mogło również zabraknąć koszulek i longsleev’ów, które szczególnie przydają się na wiosnę. Mocnym akcentem są jednak spodnie – zwężane dresy i joggery na pewno wpadną w oko nie tylko fanom marki, ale także osobom, które dotychczas nie miały z nią styczności.

Nowości dostępne w sklepie MASS DNM.

Model : Kirill Nekrasov ( @goldenboy.tattoo )
Zdjęcia/Film : Adam Bębenista ( @bloodframe )
Muzyka : Dj Flip ( @djflip_embryo )

Przeczytaj również

Mass DNM Fall.Winter.2021

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *