PRZEGLĄD WIOSENNYCH NOWOŚCI W SUPERSKLEPIE!

Choć poświątecznej aurze bliżej do tej zimowej, to sezon wiosenny w polskim streetwearze rozpędził się już na dobre. Co z resztą nie umknęło również uwadze ekipie ogarniającej jeden z największych multibrandowych online – Supersklep.pl, w którym od kilku lat prężnie funkcjonuje dział z polskimi markami ulicznymi. Przyglądnijmy się więc nowościom przygotowanym na wiosnę 2017!

Na pierwszy ogień nowość na sklepowych wirtualnych półkach, a mianowicie solidna dawka klasyków od INTRUZA – marki legenda, która w zeszłym roku przeszła niemałą metamorfozę. W supersklepowej ofercie znaleźć można koszulki oraz bluzy (z kapturem lub bez) w czerni, bieli, odcieniach szarości oraz wyróżniającym się na tle pozostałych kolorów burgundzie. Na próżno szukać grafik lub efektownych dodatków – króluje nowe logo marki i zawsze modny minimalizm.

Najnowszy lookbook krakowskiej marki THE HIVE nie zdążył jeszcze zagościć na naszych łamach, a ich ubrania już pojawiły się w Supersklepie – i to w obszernej odsłonie! Do wyboru, oprócz typowych na chłodniejsze wczesnowiosenne wieczory bluz, mamy przede wszystkim bardzo mocne kurtki, które naszym zdaniem na dobre zagościły już w ofercie marki i stają się kluczowym, charakterystycznym produktem. Czy wśród nich będzie hit wiosny? Przekonamy się już niedługo!

Na kurtki postawili również chłopaki z BACKYARD CARTEL. Nie są to jednak jedyne pozycje, które znaleźć można wśród nowości dlatego już teraz warto sprawdzić stronę, na której do kupienia również bluzy, buckety, spodnie i o wiele więcej. Jak rzeczy określiła sklepowa ekipa …

„Nowa kolekcja to powiew świeżości, nieoczywiste wykończenia i co najważniejsze – ogromna dbałość o szczegóły.”

To trzeba sprawdzić.

Wśród powyższych klasyków nie mogło zabraknąć marki TURBOKOLOR, której nie trzeba już chyba nikomu przedstawiać. Jak zwykle mamy szeroką ofertę, w której po raz kolejny natrafić można na niezastąpione printy. W tym sezonie jest to tzw. Palm Muster Camo, który pojawia się na między innymi kurtkach oraz bucketach. Jeżeli szukacie oryginalnych i niepowtarzalnych wzorów, które skutecznie urozmaicą Waszą garderobę na wiosnę – te nowości są dla Was. Na koniec dodamy jeszcze, że do wyczerpania zapasów do zamówień z marką Turbokolor można wyhaczyć kawał dobrej lektury ze zdjęciami!

Jak widać, dział z polskim streetwearem rozwija się bardzo dobrze. Wszystkie powyższe marki znajdziecie już teraz w SUPERSKLEPIE. Nie chowajcie złotówek – wbijajcie na zakupy!

 

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

SEBASTIAN LITNER X INTRUZ

czytaj dalej

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *