Nowa kolekcja IZZYnoteasy!

Nieco ponad miesiąc temu pojawiła się najnowsza kolekcja marki IZZYnoteasy. Przysnęliśmy trochę i wrzucamy dla Was wyjątkowo szerszą wiadomość, w której przedstawiamy notatkę prosto od twórczyni marki – Izabeli Marcinek. Miłej lektury!

„Podstawę kolekcji marki IZZYnoteasy na sezon jesień/ zima 2013/14 stanowią płaszcze i kurtki inspirowane zbroją husarską i samurajską. Przy stonowanych odcieniach szarości, granatu i beżu, swoje miejsce znalazła również odważna fuksja, która nadaje ubraniom dynamicznego charakteru. Elementem spójnym kolekcji są geometryczne kształty, duże kołnierze, rękawy, i guziki oraz luźne kroje łączące w sobie swobodną elegancję z nutą niepokory. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym wełny i szlachetnego kaszmiru, kurtki i płaszcze IZZYnoteasy z pewnością staną się ulubionym elementem jesiennej garderoby dla kobiet stawiających na jakość i indywidualny styl.

Przy powstawaniu zdjęć kolekcji na jesień/zimę 2013/14 zespół IZZYnoteasy miał przyjemność współpracować z dwiema wspaniałymi młodymi kobietami – Klaudią Szafrańską, wokalistką zespołu Xxanaxx oraz Vanessą Selka Tycz, obiecującą studentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Nasze modelki, choć tak różne, zarówno pod względem urody jak i charakteru, wspaniale odnalazły się w estetyce IZZYnoteasy i jesteśmy dumni, że ich artystyczne dusze pokochały to, co czyni naszą markę wyjątkową. ”

IZZYnoteasy-outerwear-6 IZZYnoteasy-outerwear-5 IZZYnoteasy-outerwear-3 IZZYnoteasy-outerwear-2 IZZYnoteasy-outerwear-1

Przeczytaj również

NERVOUS – Fall 2013!

czytaj dalej

Burgundy pack od PHENOTYPE!

czytaj dalej

PURPLE na jesień 2013 od WE PEACE IT APPAREL!

czytaj dalej

HAZEL21 FALL’13 DROP01!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *