Nowa kolekcja IZZYnoteasy!

Nieco ponad miesiąc temu pojawiła się najnowsza kolekcja marki IZZYnoteasy. Przysnęliśmy trochę i wrzucamy dla Was wyjątkowo szerszą wiadomość, w której przedstawiamy notatkę prosto od twórczyni marki – Izabeli Marcinek. Miłej lektury!

„Podstawę kolekcji marki IZZYnoteasy na sezon jesień/ zima 2013/14 stanowią płaszcze i kurtki inspirowane zbroją husarską i samurajską. Przy stonowanych odcieniach szarości, granatu i beżu, swoje miejsce znalazła również odważna fuksja, która nadaje ubraniom dynamicznego charakteru. Elementem spójnym kolekcji są geometryczne kształty, duże kołnierze, rękawy, i guziki oraz luźne kroje łączące w sobie swobodną elegancję z nutą niepokory. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, w tym wełny i szlachetnego kaszmiru, kurtki i płaszcze IZZYnoteasy z pewnością staną się ulubionym elementem jesiennej garderoby dla kobiet stawiających na jakość i indywidualny styl.

Przy powstawaniu zdjęć kolekcji na jesień/zimę 2013/14 zespół IZZYnoteasy miał przyjemność współpracować z dwiema wspaniałymi młodymi kobietami – Klaudią Szafrańską, wokalistką zespołu Xxanaxx oraz Vanessą Selka Tycz, obiecującą studentką Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Nasze modelki, choć tak różne, zarówno pod względem urody jak i charakteru, wspaniale odnalazły się w estetyce IZZYnoteasy i jesteśmy dumni, że ich artystyczne dusze pokochały to, co czyni naszą markę wyjątkową. ”

IZZYnoteasy-outerwear-6 IZZYnoteasy-outerwear-5 IZZYnoteasy-outerwear-3 IZZYnoteasy-outerwear-2 IZZYnoteasy-outerwear-1

Przeczytaj również

NERVOUS – Fall 2013!

czytaj dalej

Burgundy pack od PHENOTYPE!

czytaj dalej

PURPLE na jesień 2013 od WE PEACE IT APPAREL!

czytaj dalej

HAZEL21 FALL’13 DROP01!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *