Nowa marka – LOLAclothing!

Jak to mawiają – lepiej późno niż wcale. Ta zasada doskonale pasuje do debiutanta, marki LOLA CLOTHING, która mimo 4 letniego stażu, dopiero teraz wypuściła swoje pierwsze propozycje ubrań.

Na oficjalnej stronie dostępne są cztery modele varsity jacket – Black, God bless music, Heart of music oraz Fan of music. Wszystkie kurtki wykonane z wełny (black dodatkowo z rękawami z naturalnej włoskiej skóry), wyposażone w wewnętrzne kieszenie, sygnowane napy, a przede wszystkim z ocieplaną, pikowaną podszewką.

Jak nie trudno się domyślić, brand mocno związany jest z muzyką – przeznaczony dla oddanych fanek, podkreślający rolę w muzyce, jaką odgrywają fani. „Projekt LOLA to długa opowieść o miłości do muzyki, wierze w Boga, o życiu, ciężkiej pracy, wytrwałości, cierpliwości, dążeniu do celu, spełnianiu marzeń, wyśnionach snach, wierze w cuda, zmaganiu się z chorobą i czerpaniu potężnej energii z muzyki bez której nie byłoby szans na walkę.” – ten opis mówi sam za siebie i naszym zdaniem nie ma tutaj nic do dodania.

Pozostaje tylko przeglądnąć zdjęcia i wybrać się na zakupy!

IMG_8135 w kopia IMG_8203 kopia IMG_8248 wc kopia

Przeczytaj również

Ohayo – nowa marka na naszym rynku

czytaj dalej

DIAVAL – brand odzieżowy, społeczność, klub

czytaj dalej

VICTORIOUS 77 – lookbook 2014!

czytaj dalej

Ciekawy debiut – Take me there!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *