PROSTO – surowa, nowoczesna stylistyka!

Niedawno większość fanów PROSTO zaskoczyła wiadomość o zmianach w niektórych działaniach firmy. Od teraz wybierać można pomiędzy liniami: Prosto -pełną świeżych trendów, stylowych eksperymentów i nowych inspiracji w wersji damskiej i męskiej, oraz Klasyk – zarezerwowaną dla klasycznych krojów, sportowych wzorów i klasyki mody ulicznej dla niej i dla niego. Dzisiaj przedstawiamy Wam, SPECTRUM – limitowaną zimową kolekcję, opartą na grze świateł i ciemności, która na pewno Was zaskoczy!

W lookbooku znajdziecie ubrania zarówno damskie i męskie, których projekty łączą surową, nowoczesną estetykę z kontrastową kolorystyką. Znajdziemy tutaj odcienie czerni, szarości, ale także ostry pomarańczy, czy czerwień. Wszystkie rzeczy uszyte są w mocno limitowanej liczbie egzemplarzy i dostępne wyłącznie w sprzedaży online.

Linia Prosto przedstawia limitowaną zimową kolekcję – Spectrum. Prosto Spectrum składa się z damskich i męskich ubrań i łączy  Kolekcja dostępna jest wyłącznie online. Damska część kolekcji to premierowe, zimowe ubrania, uszyte z nowoczesnych materiałów w wyrazistej kolorystyce. Znajdziemy tu między innymi ciepłą parkę w dwóch kolorach – neonowej pomarańczy oraz czerni, dresy z wełnianej tkaniny, neoprenową kurtkę w egzotyczny deseń oraz klasyczny, sportowy dres w dwóch kontrastowych kolorach. Męska odsłona kolekcji Prosto Spectrum to wzory znane z jesiennej kolekcji Prosto w zupełnie nowym wydaniu kolorystycznym – czerwieni i czerni. Są to dwie kurtki – czarny bomber oraz klasyczna, surowa, czarna kurtka dżinsowa z charakterystycznymi czerwonymi naszywkami. Kolekcję dopełniają bluza i t-shirty w czarno-czerwonej, grającej gradientem i wzorami kolorystyce.

Pełen lookbook sprawdzicie TUTAJ.
Kolekcja Prosto Spectrum dostępna jest na www.prosto.pl do wyczerpania serii.

foto: Adam Pluciński / Move

art dir.: Zosia Krasuska-Kopyt
girl: Marysia Starosta
guys: Yasu Matsunaga, Marek Dmoch

models: Julia Kuzka / Division, Damian / Division

hair: Gor Douryan / Division’art
studio: Daylight Studio

foto assist.: Filip Zwierzchowski

Przeczytaj również

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

NOWA KOLEKCJA PROSTO KLASYK!

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *