Paris+Hendzel – W O N D E R L A N D Autumn/Winter ’15/16

Aż dziw bierze, że o marce PARIS+HENDZEL HANDCRAFTED GOODS wspominamy dzisiaj po raz pierwszy. Trochę nam nawet wstyd z tego powodu, bo ich produkty śledzimy od dawna, a pięknymi zdjęciami zachwycamy się z każdą nową publikacją w internecie. Jakże nam więc miło zaprosić Was do sprawdzenia ich najnowsze produkcji, a mianowicie do WONDERLAND’u – miejscu gdzie dzieje się niesamowite, a produkty są idealne skrojone i uszyte.

Na wspaniałych zdjęciach zobaczyć można klasyczne nakrycia głowy (przede wszystkim 5panelówki i bejsbolówki) wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak kaszmir i królicza wełna. Dodatkowo wszystkie produkty uzupełnione zostały paskami z naturalnej skóry oraz satynowymi podszewkami. Kolory wykorzystanych tkanin idealnie współgrają z jesiennymi stylizacjami i pięknymi krajobrazami, które możemy podziwiać właśnie o tej porze roku.

Nowością od marki PARIS+HENDZEL są w tym sezonie dwa modele kapeluszy – Fedora, dostępny w trzech kolorach (zielony, brązowy i beżowy) oraz Rounded Fedora w tych samych odcieniach, z wyjątkiem zieleni.

Jeżeli jesteście fanami różnego rodzaju czapek, ta kolekcja jest dla Was. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu w oficjalnym sklepie marki – KLIK.

Photographers: Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik
Photographer’s assistant: Kamil Ślaziński
Models: Katarzyna Jastrzębska-Kate, Lena Nowicka, Iwan Zalewski | Model Plus
Stylist: Karolina Gruszecka | Elle Poland
Mua: Magdalena Lach | Firma Kokarda
Hair: Amadeo Wilczewski
Producers: Ewelina Gordziejuk, Łukasz Hendzel | Paris+Hendzel Co.
Car: Saab 95 V4 (1974)
Big thanks to Konrad Kacperczyk!

 

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *