PROJECT/ARR – Dziecko polskiej, szeroko pojętej mody niezależnej!

Kiedy otwieraliśmy dział dla nowych marek, zastanawialiśmy się, czy w przyszłości nie zabraknie nam tematów do opisywania. Na szczęście polski streetwear ciągle ma się dobrze i nowych graczy ciągle nie przestaje przybywać. Tak jest w przypadku najmłodszego dziecka polskiej, szeroko pojętej mody niezależnej, czyli PROJECT/ARR – projektu ogarnianego przez dwóch samozwańczych projektantów – Edytę i Arka.

Poniżej znajdziecie małą sesję zdjęciową, towarzyszącą promocji premierowej wiosenno-letniej kolekcji. Wszystkie produkty znajdziecie pod adresem www.projectarr.com, gdzie naprawdę warto zajrzeć – mimo debiutu, na stronie znajduje się dość obszerna oferta, w której znaleźć można propozycje zarówno dla kobiet, jak i facetów, w całości inspirowaną latami 90′.

Pierwsze propozycje charakteryzują się umiarkowanym minimalizmem (głównie małe nadruki na piersi), starannie dobraną paletą barw oraz oversize’owymi krojami, których odbiorem przez Was jesteśmy bardzo ciekawi.

Dodatkowo na stronie sklepu domena jednego z projektantów (Arka, przyp. redakcja), czyli kolekcja technicals/techwear – coś, co z czasem ma urosnąć jeszcze mocniej!

Koniecznie sprawdźcie LINK i dajcie znać w komentarzach, jakie pierwsze wrażenia.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *