IAM. CLOTHES – TO DOPIERO POCZĄTEK!

Zarówno znani i mniej rozpoznawalni raperzy nie tylko nawijają o ciuchach, ale co raz częściej tworzą też swoje własne kolekcje ubrań. Zapewne kojarzycie takie brandy jak EL POLAKO, KOKA, PROSO, czy STOPOROCENT. Może nie wiecie, ale za tymi wszystkimi markami stoją osoby mocno związane z kulturą hiphopową, czyli między innymi Sobota, Don Guralesko i Pezet. Do zacnego grona posiadaczy swojej marki postanowił dołączyć również W.E.N.A. – gość znany nie tylko z bardzo dobrych kawałków, ale także z bardzo dobrej stylówki. Niezmiernie nam miło zaprezentować Wam nowe dziecko artysty, czyli markę IAM. CLOTHES, tworzoną ze znanym specjalistą od marketingu muzycznego – Zbyszkiem Niedziałkiem.

IAM CLOTHES powstała z okazji pierwszej rocznicy wydania „MONOCHROMY” EP W.E.N.A. i skupia się na razie na okolicznościowych koszulkach w dwóch różnych wersjach również w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym i białym. Motywy graficzne t-shirtów nawiązują do „MONOCHROMY” EP, wydawnictwa, jakie raper wydał rok temu.

„To dopiero początek, jeszcze w wakacje wypuścimy kolejną serię produktów, tym razem już nie związaną z moją muzyką.” – mówi W.E.N.A. „Ludzie, dla których jest nasza marka są naturalnie podobni do nas; przywiązują dużą wagę do tego w czym wychodzą z domu. Przez to wyrażają siebie. To oni nas inspirują. Obserwuję ich na koncertach, oglądam zdjęcia na Instagramie, spotykam w kawiarni na śniadaniu czy na campingu. To ludzie z pasją i własnym stylem. Dla nich jest IAM. CLOTHES.” dodaje.

Koszulki można już kupić w  sklepie IAMCLTH.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

3 komentarze

  1. „Zapewne kojarzycie takie brandy jak EL POLAKO, KOKA, PROSO, czy STOPOROCENT. Może nie wiecie, ale za tymi wszystkimi markami stoją osoby mocno związane z kulturą hiphopową, czyli między innymi Sobota, Don Guralesko i Pezet.”

    Pisząc taki artykuł, łącząc raperów z brandami, wypadałoby wypisać ich w kolejności wskazującej na to co jest czyje. Swoją drogą co ma Sobota do Stoprocent? Chyba tylko jedynie to, że nosi te ubrania i jest kolegą Winiego.

    1. Cns dzięki za uwagę, ale przyznamy się, że to celowy zabieg – niedługo bierzemy się za temat jeszcze mocniej i wtedy będzie wszystko ładnie wyjaśnione. Dwa – nie napisaliśmy, że to są twórcy tych marek. Dzięki za czujność!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *