Turbokolor x Caballero collab

TURBOKOLOR jak już się rozpędzi z nowościami to nie może przestać. Podobnie sytuacja wygląda jeżeli weźmiemy pod uwagę ich kolaboracje z ciekawymi osobowościami. Tym razem przeszli samych siebie i wypuścili limitowaną edycję z żywą legendą deskorolki, którą zachwycaliśmy się lata temu m.in. grając w THPS. Panie i Panowie, przedstawiamy ostatnie dziecko – Tubbokolor x Caballero collab.

Pomysł na współpracę powstał w myśl celebrowania dziesięciolecia marki. Jakże mocnym akcentem jest fakt, że do projektu zaprosił sam Steve Caballero, który od 14 roku życia zawodowo uprawia skateboarding, wynajdując przez całą swoją karierę od groma nowych trików.

Tym razem Steve pracował jako grafik – jego projekty znalazły się na czarnym t-shircie i kurtce w stylu coach jacket.

W collabo z Turbokolor jego dwie grafiki znalazły się na ekskluzywnej linii odzieży, w skład której wchodzą czarny t-shirt i kurtka w stylu coach jacket. Wyjątkowe motywy nawiązujące do początków skateboardigu, naszym zdaniem wyglądają najefektowniej właśnie na niej. Kurtka ma małą grafikę z przodu, dużą z tyłu, 2 kieszenie z przodu oraz zapięcia na tzw. napy. Warto przyglądnąć się również jej czerwonej podszywce.

Rzeczy jak zwykle do wzięcia w sklepie TURBOKOLOR.

Na dokładkę jeszcze mini video promujące kolaborację.

 

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *