Timberland świętuje 45 lat!

Kultowy „Żółty But” Timberland kończy 45 lat. Z tej okazji legendarna marka przygotowała serię urodzinowych spotkań w całej Polsce, podczas których można spersonalizować buty Timberland. Szczerze przyznamy, że w butach chodzimy już kilka dobrych lat. czy to zatem najwyższa pora na timberlandy z logo poldon? nie wiemy, ale was zachęcamy do sprawdzenia wpisu.

4 miasta, 4 salony i 5 okazji do darmowej customizacji bootsów. Timberland z okazji swoich 45. urodzin postanowił wprowadzić do salonów element rzeczywistości rozszerzonej. Amerykańska marka, specjalizująca się w wygodnym obuwiu, które jest na nogach całego świata nieprzerwanie od 1973 roku, przez cały miesiąc umożliwia darmową personalizację najbardziej kultowego „żółtego buta” na świecie i to w formacie 3D.

Timberland, to z jednej strony – marka zaangażowana społecznie i odpowiedzialna za środowisko naturalne, a z drugiej ? wykorzystująca nowe technologie i nowoczesne rozwiązania w produkcji i sprzedaży. Przez unikalne wydarzenia, jak akcja Timberland Wspiera czy jubileuszowa customizacja, chcemy kreować wyjątkowe doświadczenia ­? mówi Joanna Zając-Cekiera, Marketing Manager Timberland Polska.

DESIGN YOUR OWN

By stać się ikoną musisz się wyróżniać. Masz na to szansę, wstępując do salonów Timberland w łódzkiej Manufakturze (4.11), krakowskiej Bonarce (10.11), warszawskiej Arkadii (17.11) i katowickiej Silesii (25.11). Dodatkową możliwością do spersonalizowania obuwia będą huczne urodziny marki, które odbędą się 8 listopada w warszawskiej Kotłowni M25 (dawna Kotłownia Sztuki) na terenie Soho Factory. Customizacji towarzyszyć będzie koncert gwiazdy oraz sety dj-skie, a wstęp będzie całkowicie darmowy (szczegóły zostaną ujawnione na facebookowym wydarzeniu).

Podczas każdego eventu, spece od personalizacji obuwia na poczekaniu naniosą wybrany wzór i to zaledwie w ciągu kilku minut. Oczywiście można przynieść już używane obuwie, zakupione wcześniej w jednym z salonów Timberland, Timberland Outlet lub na e-timberland.pl. Można wybierać spośród gotowych projektów graficznych lub też posłużyć się całkowicie autorskim wzorem. Co ciekawe, z okazji 45-lecia żółtego buta, Timberland jako pierwsza marka wykorzysta, pionierską aplikację do customizacji obuwia, przygotowaną przez firmę Embro, na co dzień specjalizującą się w personalizacji odzieży i obuwia. Cały proces twórczy można zobaczyć tu http://bit.ly/45UrodzinyTimberland oraz e-timberland.pl/design-your-own

Na eventy Timberland x EMBRO przygotowujemy limitowane znaczniki gotowych projektów, które będzie można podziwiać w aplikacji oraz materiały, dzięki którym klienci samodzielnie spersonalizują kultowy model Timberland, a następnie zobaczą efekt swojej twórczej pracy na ekranie telefonu ? opowiada Michał Kowalewski, CEO Embro.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *