NO LIMITS od JUNGMOB!

Jesteś zmarzluchem? Zimno Ci już z pierwszymi dniami jesieni? No to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jungmob wjeżdża właśnie z najnowszą kolekcją NO LIMITS, w której znajdziecie mega ciepłe kurtki. Obejrzyjcie sami!

Może nie każdy wie, ale początki marki Jungmob są mocno związane z Helem. Między innymi dzięki częstym pobytom na półwyspie, Jungmob to nie tylko oryginalne printy, dobre materiały, ale też efekt zajawki i pasji do helowego lifestyle?u. Dlaczego wracamy do początków? Tutaj małe zaskoczenie, ale także ogromny szacun dla producentów – 5 proc. kasy ze sprzedaży kurtek z najnowszej kolekcji brand przeznacza na rzecz Fundacja MARE, która ratuje Bałtyk!

A co znajduje się w kolekcji? Tak, jak pisaliśmy we wstępie – przede wszystkim mega ciepłe kurtki w opcji dla kobiet i mężczyzn, ale także bluzy na każdy warun jesienno-zimowy. Przeważają czarne kolory, ale zawsze uzupełnione grafiką lub efektownymi dodatkami (np. kurtka COUGAR WINTER FUR z panterkowymi rękawami). Ciekawą propozycją jest dłuższa bluza NO MONEY SNOWBOARD wykonana z bardzo grubej i ciepłej bawełny w pięknym musztardowym kolorze.

Ktoś już wypatrzył coś dla siebie? Zapraszamy na JUNGMOB.COM.

Fotograf: Roger Wanke
Modele: Ola Dudzińska Stanley Ay?mo
Makeup: Ewelina Krasoń
Stylistka: Katarzyna Wiśniewska

Przeczytaj również

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

czytaj dalej

WIOSNA/LATO ’20 od Femi Stories

czytaj dalej

SUMMER BREEZE od JUNGMOB!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *