NO LIMITS od JUNGMOB!

Jesteś zmarzluchem? Zimno Ci już z pierwszymi dniami jesieni? No to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jungmob wjeżdża właśnie z najnowszą kolekcją NO LIMITS, w której znajdziecie mega ciepłe kurtki. Obejrzyjcie sami!

Może nie każdy wie, ale początki marki Jungmob są mocno związane z Helem. Między innymi dzięki częstym pobytom na półwyspie, Jungmob to nie tylko oryginalne printy, dobre materiały, ale też efekt zajawki i pasji do helowego lifestyle?u. Dlaczego wracamy do początków? Tutaj małe zaskoczenie, ale także ogromny szacun dla producentów – 5 proc. kasy ze sprzedaży kurtek z najnowszej kolekcji brand przeznacza na rzecz Fundacja MARE, która ratuje Bałtyk!

A co znajduje się w kolekcji? Tak, jak pisaliśmy we wstępie – przede wszystkim mega ciepłe kurtki w opcji dla kobiet i mężczyzn, ale także bluzy na każdy warun jesienno-zimowy. Przeważają czarne kolory, ale zawsze uzupełnione grafiką lub efektownymi dodatkami (np. kurtka COUGAR WINTER FUR z panterkowymi rękawami). Ciekawą propozycją jest dłuższa bluza NO MONEY SNOWBOARD wykonana z bardzo grubej i ciepłej bawełny w pięknym musztardowym kolorze.

Ktoś już wypatrzył coś dla siebie? Zapraszamy na JUNGMOB.COM.

Fotograf: Roger Wanke
Modele: Ola Dudzińska Stanley Ay?mo
Makeup: Ewelina Krasoń
Stylistka: Katarzyna Wiśniewska

Przeczytaj również

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Jungmob – INHERENT DREAM

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *