ICON X WAC TOJA „HEARTBREAKER”

Kolekcja opracowana w kolaboracji Icon x  Wac Toja.

 

Linia składa z 4 rzeczy – białego T-shirtu w wersji damskiej i męskiej oraz bluzy z kapturem i krótkich spodenek w czarnym kolorze, które zaprezentowane zostały w klipie „Gdzie jestem ja”, utrzymanego w melalncholijnej vaporowej stylistyce, a jako plan zdjęciowy został wykorzystany nowy butik, który znajduje się w Poznaniu pod adresem ul. Kantaka 8/9.

 

ICON MIND: „To dla mnie ogromna zajawa pracować z Wacem! To pierwsza kolaboracja i dla mnie i dla niego wiec tym bardziej oboje stresowaliśmy się końcowym wynikiem…  Na szczęście wszystko się udało i te intensywne godziny w butiku, setki zaszkicowanych kartek, zarwane nocki nie poszły na marne i już za chwile pierwszy drop Wac Toja x Neat Icon „heartbreaker” wyląduje w butiku oraz online! Jeśli chodzi o kolekcję, serduszko narysował Wac podczas intensywnej sesji twórczej w Neat- jest to lodowe serce, z pęknięciem w kształcie litery „W” co idealnie  uzupełnia hasło kolekcji czyli „heartbreaker”. Po mojej stronie było przygotwanie krojów, układu grafik i dobór odpowiednich materiałów- warto dodać przy tej okazji,że całość jest uszyta 100% w Polsce!
WAC TOJA: „Z dumą prezentuję Wam serię zaprojektowanych przeze mnie i Icon Mind ubran #heartbreaker. Logo promujace calą serię narysowalem własnoręcznie, wkladajac w to moje pekniete serce, a już dzis ty mozesz z duma nosic je na sobie!”.

 

Po zaprezentowane poniżej oraz inne świetne ciuchy zapraszamy do sklepu NEAT STORE.

 

 

Przeczytaj również

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

Limitowana kolekcja nart od Andrzeja Bargiela!

czytaj dalej

The North Face X British Millerain!

czytaj dalej

Przygoda to stan umysłu? Według The North Face i Brain Dead – jak najbardziej TAK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *