#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

Marki KUBOTA chyba nie musimy nikomu przedstawiać, ale z samą przyjemnością pokażemy Wam dzisiaj najnowszą kolekcję na wiosnę/lato 2022! #UNISEXBYKUBOTA, bo o niej mowa, to propozycja, która zaciera granice pomiędzy tym co jej, a co jego. Biel, beż i czerń przełamane fioletem i pomarańczą, są idealnym punktem wyjścia do eksperymentów! Sami sprawdźcie!

Uniwersalne i unisexowe kroje połączone z wysoką jakością wykonania, zapewnią Ci nieskrępowaną swobodę ruchu, a mocne akcenty sprawią, że wyróżnisz się z tłumu. Neutralność tegorocznej kolekcji i brak podziału ubrań na damskie i męskie sprawia, że jest ona niczym szwedzki bufet, w którym można łączyć i wybierać bez ograniczeń.

Zamień overthinking na oversize!

W najnowszej kolekcji #UNISEXBYKUBOTA nie mogło zabraknąć między innymi wygodnych bluz, oversizowych T-shirtów w najmodniejszych kolorach, funkcjonalnych spodni typu cargo czy dedykowanych akcesoriów.

Grube, mięsiste bawełny, kreszowane kieszenie i nylonowe wstawki zaznaczają sportowy, streetwearowy charakter kolekcji, a powtarzające się hasło ?Estabilished in Poland in 1994? nawiązuje do korzeni i podkreśla rodowód marki.

Produkty z najnowszej kolekcji znajdziecie w sklepie internetowym.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

2 komentarze

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *