Video lookbook 2015 – nasza X-tka!

Po zmierzeniu się z klasycznymi lookbookami (sprawdź Najlepszy lookbook 2015), przyszedł czas na co raz mocniej rozwijający się temat, a mianowicie video prezentacje kolekcji, produktów lub samej marki.

Niektóre produkcje ciężko ze sobą porównać dlatego pod każdą propozycją zamieściliśmy krótką notatkę od siebie, w której w kilku słowach postaraliśmy się uzasadnić swój wybór. Cieszy nas fakt, że co raz więcej marek sięga właśnie po filmy, na których niejednokrotnie można przekazać światu jeszcze więcej ciekawych informacji o sobie.

Klimat – chyba liczył się dla nas najmocniej. A co Wy myślicie? Sprawdźcie naszą dziesiątkę!


LOVEYOURLIFE BY ALKOPOLIGAMIA

Bardzo schludny video lookbook, który od samego początku przypadł nam do gustu. Super muzyka w tle (Ten Typ Mes „Możliwość”), ciekawy montaż krótkiego teledysku, którego dużym plusem są szybkie fajne ujęcia. Video kupiło nas całkowicie i jeszcze ten letni klimat … lekki i delikatny, a przy tym bardzo treściwy. Oto naszym zdaniem powinno chodzić w takich produkcjach.

Reżyseria i zdjęcia: Oskar Kozłowski
Scenariusz: Agata Kozłowska
Montaż i postprodukcja: Tomasz Czernicki
Kierownictwo produkcji: Bartosz Mindewicz, Konrad Kryński, Katarzyna Michalak
Make up i stylizacje: Agata Kozłowska
W rolach głównych: Madeleine Thuc Anh Ho, Martyna Kondratowicz, Marika Tomczyk, Kaietanovich
Podziękowania za pomoc w realizacji: Kamil Ilcewicz, Kuba Knap, Fifer, VNM, Zuzanna Chojnacka, Łukasz Przewodek, Fastmedia, Heliograf, Bar Studio, Teatr Studio, Carlos Taxi.
Fotosy: Tomasz Karwiński

Muzyka:
Ten Typ Mes „Możliwość” produkcja: Wrotas – Premiera: TBA
Małe Miasta „Już prawie tańczę” produkcja: Małe Miasta

ENDORFINA – SPORT GANGSTA

To, co nas urzekło od pierwszego wciśnięcia play, to montaż, który znakomicie współgra z muzyką w tle. Od pierwszych sekund oko i ucho reagują w parze na to co widać i słychać. Tutaj oprócz kawałka ROMA+TECHNICOLOR męska część redakcji szczególną uwagę zwróciła na wysportowaną modelkę. Bo przecież o to chodzi – świetne podejście do tematu oraz pokazanie sportowego trybu życia w polskich ubraniach.

Zdjęcia/Montaż: Piotr PELO Gołdych
Muzyka: ROMA+TECHNICOLOR
Modelka: KLAUDIA SYGIT
Make-up: ANNA TREDER
Stylizacja: KAROLINA WIERCIAK, ANNA KOŁODZIEJ
Lokalizacja: AZOTY ARENA, SZCZECIN
ZS CROSSFIT
Produkcja: EndorfinaWear.com

THE HUNTING FROM DIAMANTE

DIAMANTE WEAR to marka, której rozwój śledzimy ze szczególną uwagą. Nie dlatego, że ją lubimy, ale przede wszystkim z powodu szybkiego rozwoju i ciekawych kampanii reklamowych. Jedną z nich jest prezentowany video lookbook, który wyróżnia się na tle innych przede wszystkim jednym czynnikiem, a mianowicie fabułą. Jeżeli dodamy do tego klimat oraz prezentowane ubrania, mamy bardzo dobrą, dynamiczną produkcję, która przypomina nam trochę zapadający w pamięć film krótkometrażowy.

MODELE : Magdalencja & Zulu Kuki (https://www.facebook.com/zulukuki/)
FILM : OGfilms
ZDJĘCIA : Michał502
MUZYKA : Juicy

PROSTO VIDEO LOOKBOOK FV 15/16

Solidny, treściwy, ale dlaczego taki krótki? Przeglądając piękne krajobrazy górskie oraz odpowiednio dobraną miejscówkę, aż chce się je dalej oglądać. No dobra – śliczne modelki i Pana modela również;) Oczywiście całość elegancko prezentuje całą kolekcję ubrań toteż propsy jak najbardziej się należą.

Movie: Bart Pogoda /AFphoto
Music: Du:it;
Stylizacja: Ewelina Gralak
Włosy: Gor Douryan /Division
Modelki: Patrycja Laufer /Gaga , Ola Kowal /Model Plus
Model: Szymon Stryczula
Art Director: Zosia Krasuska
Produkcja: Kivie

SLOPE MAKING OF SLOPE LOOKBOOK #2

Co prawda nie jest to typowy video lookbook, ale z kilku powodów postanowiliśmy go dołączyć do naszego zestawienia. Jest luz, jest ekipa, jest muzyka, czyli klimat, który szczególnie lubimy, a który powinien naszym zdaniem wyróżniać każdą streetwearową markę. Samo video jest trochę „leniwe”, bo praktycznie z planu zdjęciowego, ale naszym zdaniem i tak robi robotę.

Filmed&Edit: Konrad Święch

I AM HERE X TURBOKOLOR

No dobra, tutaj również możecie przyczepić się o małą rozbieżność z tematem, ale zanim całkiem nas skarcicie – obejrzyjcie całość. Tak ciekawie przedstawiona kolaboracja musiała znaleźć się w naszym zestawieniu. Osobnej kategorii nie mamy, a na video pewno zasługuje na uwagę choćby przez mega ujęcia. To trzeba zobaczyć!

ELADE PURE DEVILMENT

Świetnie zrealizowany materiał nakręcony w Japonii, reklamujący jesienną kolekcję Pure Devilment – jeżeli chłopaki z The Avenue tak go oceniają, to musi coś w tym być. Nam również mega przypadł do gustu, zwłaszcza, że brak w nim niepotrzebnego przepychu, a naszym zdaniem jest to udana próba zarażenia oglądających klimatem, który towarzyszy marce na co dzień.

Video – Jak Film:
Music – Oer Beatz (B.O.K):
Photos – Photo TMF:
Production – Jak Film:

ALWAYS ON THE RUN STREETWEAR LOOKBOOK

Gdybyśmy musieli kiedyś podpowiedzieć, jak za pomocą filmu przekazać odbiorcom marki streetwearowej, klimat, który tworzy wokół siebie, odpowiadalibyśmy zapewne tym właśnie video lookbookiem. Klasyczna deskorolka w połączeniu z ujęciami z pracowni, zdjęcia prosto ze słonecznej Australii oraz namiastka zajawkowych produktów – czegoż chcieć więcej?

HARP TEAM LOOKBOOK FW 15/16

Może nie jest to największa produkcja w zestawieniu, ale jak najbardziej nam się podoba. Jest skromnie, ale z charakterem. Fajna modelka, dobry montaż z muzyką oraz spójne ujęcia, czyli bardzo ciekawa prezentacja kolekcji jesienno – zimowej. I oczywiście Mila ;)

Models: @mila.calmel & @kacperaraszewski
Movie: Stylfilms
Photo by: @dmitri
Music: Dj Zeeroks (Orlando, FL)

BEWARE LOOKBOOK ONE


Krótko, ale treściwie, czyli szybkie i ciekawe ujęcia prezentujące najnowszą kolekcję. Mega podobają się nam wymieszane ujęcia z planu zdjęciowego oraz z pleneru. Jest w tym coś, co urzeka od samego początku i poniekąd wymusza do ponownego obejrzenia. Wszystko, co najważniejsze zawarte w nieco ponad pół minutowym klipie – super!

Wybierz najlepszy video lookbook:

  • ALWAYS ON THE RUN STREETWEAR LOOKBOOK (35%, 7 Votes)
  • LOVEYOURLIFE BY ALKOPOLIGAMIA (15%, 3 Votes)
  • I AM HERE X TURBOKOLOR (10%, 2 Votes)
  • PROSTO VIDEO LOOKBOOK FV 15/16 (10%, 2 Votes)
  • THE HUNTING FROM DIAMANTE (10%, 2 Votes)
  • ELADE PURE DEVILMENT (5%, 1 Votes)
  • ENDORFINA – SPORT GANGSTA (5%, 1 Votes)
  • HARP TEAM (5%, 1 Votes)
  • BEWARE LOOKBOOK ONE (5%, 1 Votes)
  • SLOPE MAKING OF SLOPE LOOKBOOK #2 (0%, 0 Votes)

Głosujących: 20

Loading ... Loading ...

Głosowanie trwa do 31 stycznia. Jesteśmy ciekawi, które video przypadło Wam do gustu. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, kto zgarnął … no dobra o tym później, ale i tak zapisani do newslettera dowiedzą się pierwsi ;)

[FM_form id=”3″]

Przeczytaj również

V KURTEK NA JESIEŃ 2019!

czytaj dalej

VIDEO LOOKBOOK 2017 – NASZA X-TKA!

czytaj dalej

10 polskich marek streetwearowych, które znajdziesz w supersklepie!

czytaj dalej

Najlepsze produkty 2015 roku!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *