Prosto SS17 x Lorieux

PROSTO to jedna z tych marek, którą można albo kochać albo nienawidzić. Ludzie od początku podchodzili do brandu z dystansem, choć oczywiście zwolennicy są mu wierni od początku. Patrząc jednak na ostatnie poczynania ekipy (zwłaszcza świetne lookbooki zawsze wyróżniające się na tle innych), naszym zdaniem marka elegancko wpisuje się w czołówkę polskiego streetwearu.

Najnowszą kolekcję poznajemy dzięki pięknym zdjęciom zrobionym w Santorini. Dech zapiera sceneria, modelki (model podobno również:)), ale w tym wszystkim musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na ubrania. Warto zaznaczyć, że drop powstał między innymi dzięki kolaboracji z legendarnym francuskim fotografem – Jean-Danielem Lorieux. Jego dwa zdjęcia, pochodzące z albumu Coconuts, pojawiają się na bluzach i pastelowych koszulkach. Kolaboracja to także uniseksowe bluzy w stylo oversize oraz męskie i damskie t-shirty, wpisujące się w pastelową estetykę letniej kolekcji.

Całość projektu zainspirowana jest kolorystyką zdjęć modowych z lat 70 oraz stylem pop-art rodem z lat 80. Właśnie dlatego Prosto SS 17 to przede wszystkim pastele, biel, błękit i kolorowe printy, które znakomicie prezentują się w letnim klimacie.

W skład kolekcji wchodzą wspomniane bluzy i t-shirty oraz m.in kurtki, stroje kąpielowe, spódniczka, szorty i spodnie. Jest tego naprawdę sporo i można już śmiało uzupełniać garderobę na wakacje 2017.

Po wszystkie rzeczy możecie się udać do oficjalnego sklepu PROSTO.

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

NOWA KOLEKCJA PROSTO KLASYK!

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

NOWA RZECZYWISTOŚĆ WYMAGA NOWEGO PODEJŚCIA!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *