Bargiel x Turbokolor Set w kolaboracji

Andrzeja Bargiela nie trzeba przedstawiać nikomu, w ostatnim czasie ta skromna zakopiańska twarz jest na co drugim przystanku autobusowym w większych miastach Polski. Andrzej jest zdobywcą tytułu „śnieżnej pantery”. W rekordowym czasie zdobył pięć szczytów powyżej 7000 m.n.p.m na terenie byłego ZSRR. Dodatkowo jako pierwszy śmiałek po wspinaczce zjechał z każdego z tych szczytów. Dzięki swoim niebywałym osiągnięciom oraz współpracy z Canal+ możemy oglądać jego przygody w TV.

Andrzej zawsze był fanem Polskiej marki streetwearowej TURBOKOLOR. Poznał się też bliżej z naszą ekipą, a znajomość ta, przerodziła się w wyjątkowy projekt, który stworzyliśmy specjalnie dla niego. Tiger Print był jednym z naszych ulubionych patternów, które Swanski stworzył specjalnie do ostaniej letniej kolekcji. Korzystając ze współpracy Andrzeja z firmą PAJAK, stwierdziliśmy, iż łącząc wspólnie siły sprezentujemy alpiniście nietuzinkowy zestaw kurtek.

Nasz wzór nadaje temu kompletowi zupełnie nowy look. Andrzej nie zawsze porusza się tylko po śniegu, zieleń to też jego kolor, dlatego Tiger Camo tak bardzo przypadło mu do gustu. Powstałe w wyniku tej współpracy puchówki doskonale nadają się do codziennego użytku i sprawiają, że?śnieżna pantera? jest jeszcze bardziej widoczna.
Dzięki współpracy z Pajakiem, nasze kurtki wyposażone są w najlepszej jakości puch. Postaraliśmy się również o detale, minimalistyczne aplikacje logo Turbokolor czy pomarańczowe, stylowe podszewki. Zapraszamy do zapoznania się z lookbookiem zrobionym przez fotografa Maksyma Rudnika oraz bohatera naszego materiału Andrzeja Bargiela.

Wypatrujcie Tiger Camo w najbardziej niespodziewanych lokalizacjach!
Srogiej Zimy.
Życzy Ekipa Turbokolor.

Przeczytaj również

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Limitowana kolekcja nart od Andrzeja Bargiela!

czytaj dalej

The North Face X British Millerain!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *