YUCKY Showroom – edycja Katowice!

Z targami YUCKY Showroom spotkaliśmy się po raz pierwszy podczas jednej z edycji festiwalu sportów ekstremalnych BALTIC GAMES. Tym razem organizatorzy postanowili poszerzyć swój zasięg i dodali kolejne miejsce na mapie Polski, w którym będziemy mieli okazję przyjrzeć się najnowszym propozycjom od polskich marek. Miasto akcji – Katowice, miejsce – Szyb Wilsona, czas – 19-20.09!

 

11998196_982627258445967_385375038_n

 

Jak zapewne większość z Was pamięta, w Katowicach już niejednokrotnie odbywały się targi mody ulicznej. Miasto stało się więc swego rodzaju stolicą mody ulicznej. Tym razem będziemy mogli się emocjonować kolejnym wydarzeniem, a wszystko za sprawą targów YUCKY Showroom, które połączyły siły z największymi targami tatuażu – Tattoo Konwent.

Ciekawym elementem i na pewno odróżniającym YUCKY Showroom od innych podobnych targów, jest podejście do tematyki targów. Wystawcy otrzymują gotowe stoiska, dzięki czemu marki mają równe szanse w prezentacji najnowszych kolekcji. Idea targów YUCKY Showroom jest prosta. Jak mówią organizatorzy „na naszych targach najważniejszy jest produkt – to on świadczy o daniej marce. Drogie, świecące stoiska przykuwają oko, lecz nie każdy jest wstanie na coś takiego pozwolić. Dlatego nasi wystawcy otrzymują gotowe stoiska, na których prezentują swoje najnowsze kolekcje.”

 

yucky showroom commercial 2

 

Na najbliższej edycji zobaczymy m.in.  Mr Gugu & Miss Go, Happy Socks, Wicked One, Turbokolor, Noona Banks, Skandalouz, Intruz, Arriba, Palto, Arrogant, Shamless oraz kilka innych brandów, które prężnie działają na polskim rynku. Nie możemy zapomnieć o studiach tatuażu, których będzie ponad 60. Tak duża liczba wystawców pozwoli na zebranie ponad 200 tatuatorów!

 

Oprócz samych targów, nie zabraknie części pokazowej oraz koncertowej. Zagrają m.in. PRO8L3M, Thaw, Czerń, [peru].

 

street fashion event

 

Dowiedz się więcej:

Przeczytaj również

SWAG SHOW SILESIA – RELACJA

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *