Nowa marka z przekazem do ludzi, czyli #RÓBSWOJE!

Na łamach Poldona gościliśmy marki związane z przeróżnymi zajawkami – od deskorolki, przez hip-hop, po gameing. Dzisiaj mamy dla Was coś wyjątkowego – projekt wyczynowego sportowca, biegacza górskiego, przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą się uwolnić, dostać skrzydeł, rozwinąć się i wyfrunąć w świat już jako anioł. Przedstawiamy Wam projekt #Róbswoje, czyli przekaz do ludzi, przekaz dający motywację, wsparcie i MOC do działania.

Za początkujący brand odpowiedzialny jest Darek Marek- człowiek, który na co dzień zajmuje się ciekawymi zajawkami, jak m. in. garncarstwo, czy wspomniane wcześniej biegi górskie. Jako projektant debiutuje właśnie z najnowszą kolekcją, w której znaleźć można proste, ale z ukrytą ideą wzory na koszulkach, bluzach i czapkach.

Limitowana Original Flat Peak Trucker dostępna jest w trzech kolorach i naszpikowana jest małymi „smaczkami” – #R na froncie, dyskretne #róbswoje na lamówce za siatką oraz TAK, MOGĘ na spodzie daszku.

Koszulki to burgundowa damska i męska wersja LOS NAGRADZA PRZYGOTOWANYCH oraz 2 modele tank topów również w wersji dla obu płci.

Naszym zdaniem mocnym akcentem premierowej kolekcji jest bluza z kapturem Los Nagradza Przygotowanych / RASPBERRY. Dopełnienem jest druga bluza – unisexowy grafitowy crewneck.

#Róbswoje to mój przekaz do ludzi, przekaz dający motywację, wsparcie i MOC do działania. Działanie zawsze ma swoje konsekwencje? dlatego widzę i wiem, że „LOS NAGRADZA PRZYGOTOWANYCH” – oto mój kolejny przekaz. Mało tego. Owy los nas hartuje, bo często bywa pod górkę. Tak to jest jak chce się wdrapać na szczyt swojej najlepszej wersji ? pod górę! Trudno i ciężko ale warto! Dlatego ZaHartowana i ZaHartowany ? moje przekazy z którymi wiele osób się utożsamia?

Darek Marek

Pomysł dopiero zaczyna się rozwijać, ale już ruszył m. in. oficjalny sklep marki, w którym możecie już kupować wszystkie produkty.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *