ZIMNO – Letnia kolekcja 2021!

Czy latem może być zimno? W polskim streetwearze wszystko jest możliwe, a to za sprawą najnowszej kolekcji od marki stworzonej przez i dla miłośników aktywnego spędzania czasu wśród natury. Mowa oczywiście o marce ZIMNO, która od 2013 roku tworzy produkty inspirowane pięknem natury, wartościami, które są bliskie jej twórcom. Dzisiaj pokazujemy kolekcję na lato 2021.

Nowości to przede wszystkim funkcjonalność i najwyższa jakość produktów, która jest niezwykle ważna podczas upalnych dni. Luźne kroje i naturalne, przepuszczające powietrze materiały mają zapewnić każdemu zajawkowiczowi pełen komforcik podasz wakacyjnych wypadów!

Kolekcja składa się z tank topów, klasycznych koszulek, szortów, a także sukienki basic. Zupełnie nowym produktem w asortymencie marki są okulary przeciwsłoneczne. Zaprojektowane w Polsce, ręcznie wykonane we Włoszech. Dzięki temu ich jakość nie zawiedzie zarówno nad morzem, jak i w górach!

Wszystkie produkty są minimalistyczne – brak grafik, motywem przewodnim logo marki w różnych wariacjach. Przeważa czerń i biel, ale pojawiają się też produkty w odcieni zieleni, szarości, spodenki damskie bordo i różowy tank top również dla Pań.

Całość kolekcji znajdziecie POD TYM LINKIEM!

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *