ENCLAVA – NOWA MARKA Z CHARAKTEREM!

Enclava to nowa marka, której główną inspiracją jest kultura casual wywodząca się z brytyjskich stadionów lat 80-90. Brand IDEALNIE WPASOWUJĄCY się w trwające mistrzostwa świata, ale nie tylko. Czy się przyjmie u nas?

Jeżeli oglądaliście jeden z najsłynniejszych filmów z kibicami piłkarskimi w roli głównej – Hooligans – to na pewno kojarzycie stylówki aktorów. Połączenie klasycznej sportowej mody męskiej z kulturą casual już wtedy prezentowało się niezwykle stylowo. Tym bardziej cieszy fakt, że z początkiem roku w Polsce pojawiła się marka, która postanowiła wykorzystać lukę na rynku i zostać alternatywą dla przemijających trendów.
Na stronie producenta możemy przeczytać, że ubrania charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. O tym ciężko nam pisać, ale zapewniamy, że jak tylko wyhaczymy jakiś produkt – damy Wam znać. Nie sposób jednak nie zgodzić się z twierdzeniem, że ubrania Enclavy, pozwalają w subtelny sposób podkreślić swoją przynależność. Z resztą polecamy Wam już teraz sprawdzić oficjalną stronę marki – KLIK

Przeczytaj również

MASS DNM – FW18 – NYC LOOKBOOK – PART 2

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

Lubisz kurtki? Musisz sprawdzić projekt YKO!

czytaj dalej

NERVOUS STRONG COMPANY FALL 2018 LOOKBOOK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *