Chcemy zmieniać świat! Czyli marka KOPYTO.

Choć marka KOPYTO nie jest najmłodszą marką w polskim światku odzieżowym (to już 5-ty sezon działalności), to na naszych łamach pojawia się po raz pierwszy. Za jej stworzenie odpowiadają trzy przyjaciółki – Zosia, Karolina i Kasia. Jaki obrały sobie cel na samym początku przygody? Chcą zmieniać świat! Jaki mają pomysł? Przeczytajcie całość wpisu!

Większość z nas kocha naturę i piękno naszej planety. Jeżeli tylko mamy wolny czas, często szukamy swojego azylu w lesie albo w górach. Często udajemy się także nad jeziora, a nawet morze, by odpocząć i kontemplować w ciszy i spokoju. Ale czy zwracamy uwagę na zmiany klimatyczne i ilość śmieci, która nas otacza? Oba tematy nie są obce założycielką marki KOPYTO, dlatego dziewczyny zgodnie mówią stanowcze nie: poliestrowi, akrylowi i całej plastikowej, jednorazowej modzie fast fashion!

Tworząc markę postawiłyśmy sobie jeden podstawowy cel: 0% plastiku. ZAWSZE.

Zosia, Karolina i Kasia

Jaki zatem sposób dziewczyny znalazły na własną markę? Otóż wszystkie czapki i akcesoria wykonane są ze 100% certyfikowanej wełny merino mulesing free – są w 100% naturalne, biodegradowalne i tworzone zgodnie z filozofią zero waste i produkowane w Polsce.

W ofercie znaleźć można przede wszystkim szeroką ofertę czapek – tych z daszkiem, ale również ciepłych propozycji, na które w okresie jesienno-zimowym na pewno warto zwrócić uwagę. Wybór kolorów i samych modeli jest bardzo szeroki dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Co prawda wszystkie zostały już wykupione (co wcale nas nie dziwi), ale na stronie można sprawdzić ofertę swetrów. Mamy nadzieję, że niedługo pojawią się kolejne propozycje, bo te wyglądają rewelacyjnie.

Dbając o ciepełko w jesienne dni, KOPYTO postarało się także o opaski i wełniane szaliki, które są ciekawym uzupełnieniem oferty.

KOPYTO to ta marka, w której można zauroczyć się od pierwszego wejrzenia. To oryginalne produkty wykonane ze szczególną starannością, tworzone od początku zgodnie z filozofią założycielek. Od ludzi, dla ludzi. Oby więcej takich projektów na rodzimym rynku!

Więcej o samej marce i pełną ofertę produktów znajdziecie na oficjalnej stronie KOPYTO.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *