Przygotuj się na jesień z marką Nervous!

Nervous to marka, której deskorolka dala cel w życiu, nakreśliła jego zarysy. Dała możliwość poszukania i pójścia własną drogą, zamiast odtwarzania utartego społecznie schematu. To firma z korzeniami, oparta na własnych doświadczeniach i obserwacjach. Lata spędzone na rynku skateboardowym i odzieżowym, z każdym sezonem owocują kolejnymi zajawkowymi kolekcjami. Nie inaczej jest w przypadku FA21.

Premiera nowości miała miejsce z początkiem października i od razu spotkała się z bardzo dobrym odbiorem. Co wcale nas nie dziwi, bo wystarczy spojrzeć choćby na zajebisty polar w trzech wersjach kolorystycznych (Sheep/Black, Grey/Black, Purple/Black), by spodziewać się jesiennego hitu. Z resztą równie kozacko prezentuje się „okrojona” wersja, czyli kamizelka dostępna w dwóch kolorach.

Wśród nowych produktów nie sposób nie zwrócić uwagi na zimową kurtkę. Pikowana, ciepła kurtała z naszywką na ramieniu, żakardowym logo na froncie, wyposażona została w kaptur oraz dwie pojemne kieszenie po bokach.

Kolekcja nie była by kompletną, gdyby nie znalazły się w niej klasyczne koszulki z logo marki na piersi. Tutaj pojawia się model Classic w trzech kolorkach – Brown, Brick i Ocean.

Mocną pozycją wśród nowości są także spodnie Carpenter. Co prawda na zdjęciach zobaczyć można tylko ich brązową opcję, ale w sklepie dostępne są jeszcze czarne i zielone. Czyli luźny spodzień od Nervous Strong Company w stylu Work Pants, z dodatkowymi elementami, do których można przymocować niezbędne narzędzia. Wyjątkowo wytrzymałe, funkcjonalne i wygodne.

Całość dostępna w oficjalnym sklepie Nervous Strong Company.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *