PO PROSTU CRUDE!

Nic tak nie cieszy, jak połączenie dwóch zajawek w jeden projekt. Swoje zamiłowanie do prostych ubrań oraz pasję, jaką jest jazda na desce, połączył właśnie założyciel nowej marki, który poprzez ciuchy, odzwierciedla swoje spojrzenie na świat. Poznajcie zatem nowego gracza, czyli CRUDE!

Mniej znaczy więcej – to jedna z zasad, którą kierowano się podczas pracy nad wprowadzeniem produktów na rynek. Ubrania charakteryzują się nie skomplikowanymi wzorami, bez zbędnych dodatków oraz bez prze kolorowania i przepychu. Jest surowo, bo to marka stworzona z myślą o tych, którzy cenią sobie minimalizm.

Jak wcześniej wspomnieliśmy, brand ma swoje korzenie w jeździe na desce, dlatego też ubrania są przystosowane do tego sportu – kaptury, bluzy z kieszonką na karnet w rękawie oraz bardzo klasyczne coach jackety to pierwsze propozycje, które możecie już znaleźć w oficjalnym sklepie online.

„Crude to marka która powstała by projektować i szyć proste ciuchy bez zbędnych kombinacji nie zapominając o ich funkcjonalności. Znudziły nam się wszystkie kolorowanki tego świata i wróciliśmy do korzeni. Klasyczne wzory i filozofia ” mniej znaczy więcej” to właśnie Crude. Nie jesteśmy skomplikowani!”

Wszystkich pasjonatów snowboardingu i nie tylko zapraszamy po więcej TUTAJ.

 

Przeczytaj również

YANUSH – Nowa marka ze wspaniałą ideą w tle!

czytaj dalej

Oysé – Be Tolerant, Fuck Prejustices, Be Yourself

czytaj dalej

DV1, czyli devils.one! Od graczy dla graczy i nie tylko.

czytaj dalej

ASAMBL – wszystko robimy z pasji

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *