DIAMANTE X ALLEGRO

Jeżeli myślice, że widzieliście już wszystkie możliwe kolaboracje – jesteście w dużym błędzie! Jak, swoim najnowszym mini-dropem, pokazuje marka Diamante – jesteśmy bardzo daleko od wyczerpania pomysłów! To dobrze, bo co raz to ciekawsze projekty są ciągle przed nami! Tymczasem sprawdźcie połączenie sił Diamante X Allegro!

Mini-drop, który powstał we współpracy Diamante z Allegro – największą platformą aukcyjną w Polsce. W dedykowanej kolekcji znajdziecie PREMIUM HOODIE z kangurką oraz T-SHIRT z przewrotnym hasłem NOT FOR SALE.

„W czasach, gdzie wszystko jest na sprzedaż, my musimy pokazać, że jesteśmy bezcenni. „

Ubrania uszyto z bawełny premium, a nadruki położono w najlepszej drukarni w Polsce, co gwarantuje ich żywotność do końca Świata. Delikatne pomarańczowe akcenty nawiązują do kolorystyki Allegro.

Bluza uszyta z bawełny premium niedrapanej 280g, w środku kangurki dodatkowa kieszeń na smartfona, czy klucze. T-shirt to bawełna premium 180g, idealny na lato!

Kolekcja jest super-limitowana, dostępna jednorazowo wyłącznie na platformie Allegro.

Oferta jest objęta funkcją SMART, gdzie za 49zł rocznie masz friko dostawy i zwroty. Mega!

Rzeczy do kupienia TUTAJ.

Za zdjęcia odpowiada Michał ?502? Chojnacki, a przed obiektywem widzimy Krzysztofa Szlezaka, również utalentowanego fotografa.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *