„STRUCTURE” – ELADE SPRING COLLECTION ’17

„Structure” to lookbook prezentujący najnowszą kolekcję wiosenną marki ELADE. Motywem przewodnim zdjęć jest struktura miejska Warszawy i jej geometria, która zawarta jest w kadrach uchwyconych przez Gniewka Głogowskiego. Miasto było i jest dla ekipy inspiracją do kreowania nie tylko ubrań, ale i samych siebie. Sprawdźmy jaki wpływ wywarło na ubrania tym razem.

BY wyróżnić się na tle dotychczasowych lookbooków, tym razem kolekcja została przedstawiona w koncepcji tanecznej – jak widać nie przeciętnej i najbliższej kierunkowi marki. Osoby pojawiające się w projekcie to ludzie, którzy są na co dzień bardzo bliscy ekipie ELADE, a z którą brały udział już w niejednym projekcie.

Co do samych ubrań to mamy tutaj przede wszystkim nowy motyw koszulki, a mianowicie „DIRTY SHOES”, na którym zawarte jest zdjęcie, wykorzystane wcześniej jako okładka jednego z lookbooków („STAY TRUE” przyp. redakcja). Motyw ten dedykowany jest głównie tancerzom, ale nie tylko. Z resztą jeżeli wpadł Wam w oko to radzimy się spieszyć – t-shirt wyszedł w nakładzie jedynych 90 sztuk, co sprawia, że to idealny kąsek dla fanów marki.

Nowości jest naprawdę sporo, a wśród nich pojawiła się również bardziej „hardkorowa” odsłona motywu „PRFC”, który możemy zobaczyć na koszulce OUR THEORY, i kreatywna interpretacja głównego loga marki, która tym razem została określona jaka „ICON MARKER”. Za oba motywy odpowiedzialny jest młody i kreatywny artysta -Bartłomiej „PIRO” Tabaczyk, z którym ludzie z ELADE nawiązali współpracę podczas realizacji wiosennego seta.

W pełnej ofercie znajdziecie koszulki, longsleeves, bluzy hoody zip, kurtki wiosenne, spodnie joggery i model chronic, czapki 5 panel, buckety, paski. Jest tego naprawdę sporo, a jeżeli nie możecie się zdecydować na motyw to polecamy Wam kolory: biały, szary, oliwkowy, morska zieleń, ciemnoniebieski czy przeplatający się motyw camo. Dwoma słowami klasycznie i wciąż konsekwentnie :)

Całość oczywiście dostępna na stronie ELADE, a jeżeli zdjęcia to za mało, sprawdźcie dodatkowo video:

Lookbook – GNIEWKO GŁOGOWSKI, PIOTR KANIA, MAGDALENA „SURWI” SURWIŁO, ALEKSANDRA SZTAMA, ROMEK „GELARD” GELLO, DAWID „SADLEE” SADLAK, ALEXANDER „BRUCE ALMIGHTY” PONEVEZHSIY / MOMENTUM CREW, MACIEJ WENTOWSKI / STUDIO VENTO KRZYSZTOF WENTOWSKI / STUDIO VENTO, BARTEK LEWANDOWSKI

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *