DV1, czyli devils.one! Od graczy dla graczy i nie tylko.

Takiego newsa u nas jeszcze nie było! Z resztą marki odzieżowej o charakterze dzisiejszej nowości także. Otóż organizacja esportowa devils.one wprowadziła właśnie na rynek swoją własną markę odzieżową – DV1. Teraz mamy przyjemność zaprezentować Wam ich pierwszą kolekcję – Prime. Czy dadzą radę na rynku streetwear’owym? Przekonamy się.

DV1 to marka stworzona przez profesjonalną organizację sportów elektronicznych. To marka dla graczy, fanów esportu i dla tych, którym bliskie są wyznawane przez devils.one wartości. To brand dla ludzi odważnych, lubiących eksperymentować i czerpać z życia to, co najlepsze. W świecie przepełnionym poliestrowymi koszulkami meczowymi, DV1 idzie inną drogą – stawia na wygodę i styl. Ubrania zaprojektowała znana w branży designerka – Wiola Uliasz. Kolekcja łączy potrzebę identyfikacji z drużyną, z odzieżą, którą można nosić na co dzień.

Już na etapie projektowania, zaangażowanym w tworzenie nowej marki towarzyszyła wizja wysokojakościowych produktów, które trafią do fanów drużyny esportowej i jednocześnie wpiszą się w najnowsze streetwearowe trendy. Włodarze liczą na to, że bawełniane i produkowane przez polskie szwalnie ubrania, będzie można spotkać równie często na klubowych parkietach, jak na wydarzeniach esportowych.

O tym dlaczego organizacja devils.one zdecydowała się na taki krok, mówi Szymon Kubiak – head of business DV1:

„Trzynastą wartością manifestu devils.one jest „Dress like a rockstar already.” Produkcja własnych ubrań jest kolejnym krokiem w naszej strategii, którą realizujemy konsekwentnie od początku istnienia organizacji. Tworząc dv1 od razu wiedzieliśmy, że jednym z aspektów naszego funkcjonowania musi być produkcja jakościowych ubrań z własną metką. To nie jest tylko biznesowa decyzja, ale przede wszystkim realizacja naszej misji w której pozwalamy fanom założyć stylowe rzeczy i pokazać przynależność do naszej społeczności. To co widzimy do dopiero początek tej szalonej drogi! Let’s be devils!”

Początkowo w sklepie dostępna jest kolekcja DV1 Prime. Sprawdźcie LINK.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *