SBM Esthetic, czyli odzieżowa część labelu SBM!

Kojarzycie takich artystów, jak Bedoes czy Jan-rapowanie? Jesteśmy przekonani, że większość z Was na pewno przesłuchała choćby kawałek, a co z tym związane – label SBM też nie jest Wam obcy. SB Maffija, czyli ekipa ziomków skupiająca ludzi myślących podobnie o muzyce i lubiących spędzać ze sobą czas, ale także tworzyć wspólne projekty. Jednym z nich jest nowość – SBM Esthetic, czyli próba wejścia na rynek odzieżowy. Dzisiaj mamy okazję pokazać Wam drugą odsłonę ich kolekcji SS19 o nazwie Intercontinental.

Na zdjęciach zobaczyć możecie drugi już drop kolekcji na wiosnę-lato 2019. Wśród nowości eleganckie kroje w soczystych barwach, uwieczniono na ulicach Los Angeles. Kobiety mogą wybierać między innymi z tunik, bluz czy będących zawsze na propsie – półtransparentnych koszulek. Dla facetów przygotowano tank topy, kamizelki (!), bluzy typu crewneck, klasyczne T-shirty, szorty oraz spodnie cargo. Część propozycji zobaczycie na poniższym video.

Oprócz mocnej kolorystyki i ciekawych krojów, marka proponuje nam kilka smaczków w postaci materiałów (pojawia się np. welur) oraz dodatków – reflektywne taśmy czy zapięcia. Każdy produkt jest zatem dopracowany z dbałością o każdy szczegół, a niektóre z nich wpadają w oko szczególnie. Naszym zdaniem zamieszanie na rynku mogą zrobić męskie kurtki bomberki (dostępne w trzech odsłonach) oraz chyba pierwszy taki projekt w polskim streetwearze – kamizelka inspirowana kamizelką kuloodporną!

Kolekcja jest naprawdę obszerna, a wszystkich propozycji nie sposób opisać w jednym poście, dlatego już teraz zapraszamy Was do odwiedzenia SBM STORE.

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *