Gypsy Rags & Vestures!

GYPSY RAGS & VESTURES to nowa marka, stworzona dla tych, którzy poszukują swojego miejsca na świecie – dokładnie tak samo, jak jej twórcy. W poszukiwaniach pomogą Wam ich ubrania, jak na przykład najnowsza kolekcja PLATA O PLOMO, czyli limitowana seria, która jest efektem połączenia prostoty i nowoczesnego kroju.

Na zdjęciach oraz w video promocyjnym odnaleźć można klasyczne męskie bluzy Hoodie, dwa rodzaje przedłużanych koszulek, crewneck z wielką aplikacją graficzną na plecach, ale także czarny bawełniany long dla kobiet.

„Inspiracją do stworzenia obecnej kolekcji było odwzorowanie prozy codziennego życia, które nie jest symbolem luksusu czy przepychu, a pozornie poukładanej [prawilnej] egzystencji. A ponadto, co można zauważyć w projektach – historia Pablo Escobar’a, jako paradoks symbolu rodzinności i największej legendy lat 80.”

GYPSY RAGS & VESTURES nie tworzy kolekcji sezonowych, a uniwersalne i ponadczasowe. Znajdzie się tu miejsce dla tych, którzy cenią sobie jakość produktów, jak i dla tych którzy ubiorem wyrażają siebie. W rodzinie jest miejsce dla zajawkowiczów i buntowników oraz anielskich osobowości, bo rodzina to jedna wielka więź, niezależnie od zainteresowań.

Kolekcja dostępna na www.gypsy.com.pl oraz w BAZAR Concept Store (Katowice).

Film: EXA Studio
Zdjęcia: Paulina Henzel

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *