UNLEASHED X AKIN, CZYLI MOCNE KOLABO!

O czymś mocnym, nad czym ostatnimi czasy pracował AKIN, dowiedzieliśmy się z przeprowadzonego z nim wywiadu, który możecie przeczytać tutaj. Dzisiaj przedstawiamy Wam efekt końcowy projektu, który z dumą możemy przedstawić jako bardzo mocną kolaborację! Sprawdźcie cały wpis i przekonajcie się, jakie mocne pozycje przygotował AKIN w kolaboracji z marką UNLEASHED.

O tym, że ilość nie zawsze jest najważniejsza, przekonaliśmy się już niejednokrotnie. Również i tym razem zostaliśmy przybiciu do muru – jak widać, wystarczą praktycznie dwa produkty, by podbić polski (i nie tylko) rynek streetwear’u. W kolaboracji mamy do wyboru hitową naszym zdaniem damską kurtkę Bomber w dwóch wariantach kolorystycznych, ale także przedłużaną koszulkę „A-TEAM” w aż trzech różnych kolorach – grafitowym, miętowym oraz czarnym i cielistym. Mamy zatem propozycje zarówno dla Pań, jak i płci brzydszej, której zwykle cieplej na zewnątrz hehe

Wszystkie rzeczy ogarniecie na unlshd.co, a tymczasem delektujcie się razem z nami zdjęciami wykonanymi przez @rostrowski.

Stills & Edit: @rostrowski
Model: @mfwilson_model & @akinartderue
Styling: @viintagemillionheir
Makeup: @demisoul
Assist & Special Thanks: @rogerthat & @makeup_yourdestiny

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *