”WYJEBIASZCZY” YOUTH SKATEBOARDS

Od naszego pierwszego, tegorocznego wpisu w dziale skateboard minęło już trochę czasu, ale dzisiaj mamy dla Was dobrego newsa dotyczącego jednej z najbardziej zajawkowych marek deskorolkowych w Polsce, a mianowicie YOUTH SKATEBOARD.

Nie jest to typowy lookbook, a raczej wycinek zdjęć produktów, który prezentuje najnowszą kolekcję. Mimo wszystko naszym zdaniem warto przyjrzeć się najnowszym propozycjom, do których idealnie opisuje opis ziomeczków z Juta:

„Z uwagi na fakt, że słowo ?wyjebiaszczy? nie jest takie śmieszne jak myślałem to napiszę tylko, ze wyszły nowe deski Juta! Znajdziesz pośród nich deske nawiązującą do naszego najnowszego YTH vidło oraz deski w kolaboracjach z Krakowskim skejtszopem skate or die i magazynem deskorolkowym dla dorosłych Barrier. Dokładnie. Dwa asy! Spytasz zapewne co znajduje się jeszcze w tych ukrytych kartach? Kto wie?! Może Jopek!”

Wśród produktów znajdziemy wspomniane już dwa kolaboracyjne decki – jeden z krakowskim skateshopem SKATE OR DIE oraz drugi, kolabo z magazynem deskorolkowym dla dorosłych Barrier. Dodatkami do decków są dwie koszulki – jedna czarna druga biała oraz firmowe koła. Dodatkowo do pro-modelu Andrzeja Kwiatka (Jopek) dołączany będzie film YTH vidło.

Wszystko do nabycia w sklepie online YOUTH SKATEBOARDS, a już niebawem w skejtszopach.

Przeczytaj również

NOWE BLATY OD YOUTH SKATEBOARDS!

czytaj dalej

YOUTH, CZYLI NAJNOWSZA KOLEKCJA THE HIVE!

czytaj dalej

MATEUSZ GMYS Z NIBIRU SKATEBOARDS!

czytaj dalej

Nervous Strong Company Lookbook Spring’17

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *