RĘCZNIE ROBIONE BUTY DO KOPANIA ŻYCIA W DUPĘ!

Pamiętacie nasz wywiad z twórcą marki RAVEN FOOTWEAR? Wojtek Zoń, bo o nim mowa, dotrzymał obietnicy i pojechał równo z tematem, wydając swój pierwszy katalog produktów – ręcznie robionych butów do kopania życia w dupę! Zachęcamy do sprawdzenia, bo jest naprawdę kozacko!

W publikacji znaleźć można przede wszystkim cztery modele butów – Clav, Beak, Feather oraz Wing, których cechą wspólną jest czarny kolor oraz oliwkowe dodatki. Ale uwaga – każda para może być wykonana dodatkowo w innej konfiguracji: musztardowej lub granatowej. Cztery pozycje pojawiają się tutaj nie bez powodu ponieważ każda z nich cechuje się odpowiednimi właściwościami. I tak, na przykład model Beak jest stworzony od początku, by jak najlepiej służyć podczas jazdy na deskorolce – są nisko profilowe i dobrze dopasowane, a ich gumowa podeszwa zapewni najmocniejsze czucie gripu.

Oprócz zdjęć produktowych w katalogu znajdują się również fotografie przybliżające działalność Wojtka. Naprawdę warto przyglądnąć się tematowi z bliska – gość robi robotę!

2 3 4 5 6 7 8

Przeczytaj również

LANDO – streetwear collection!

czytaj dalej

KRISBUT – SPRING – SUMMER #21

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *